Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Spot w Karkowie - 15 sierpnia

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Sweeper

Spot w Karkowie - 15 sierpnia

Post autor: Sweeper »

proponuję spocik powiązany z imprezą Red Bull 3D Race
więcej info o imprezie:
Red Bull 3D Race
ktoś chętny?
sebasport

Post autor: sebasport »

Ja bede napewno!
Arti

Post autor: Arti »

jak mały mi nie wywinie nr to może się pojawię...
:-D to we wtorek się zgadamy jakoś?
Maolat

Post autor: Maolat »

hmmm moze i ja bym sie pisał ale nieiwem jak maszynka :)
Arti

Post autor: Arti »

Maolat pisze:hmmm moze i ja bym sie pisał ale nieiwem jak maszynka :)
no nie żartuj, moja i tak w hibernacji :(
clio bym był
clio-energy

Post autor: clio-energy »

obowiązkowo trzeba sie spotkac.......moze nawet bede juz piatka, ktoś ma jakies info gdzie o której to sie zaczyna
clio-energy

Post autor: clio-energy »

Maolat nie pier.... masz być licze na prężna ekipe ze śląska
Arti

Post autor: Arti »

15 sierpień godź 14 Kraków okolice mostu Dębnickiego
clio-energy

Post autor: clio-energy »

na dębnickim bolid F1 ?? przecież tam nie ma ani kawałka płaskiej drogi, torowiska i koleiny
Maolat

Post autor: Maolat »

starania sa ... teraz dzwonilem do Kuby i tez by sie pisali z Agą .. wiec sie szukuje ekipka moze i Foggi by sie pojechal .... :D wiec zaczynamy sie zbierac do decyzji czy i w ile autek przyjedziemy ..
Sweeper

Post autor: Sweeper »

no to myślcie - chętnie się przyłącze ;)
Qucor

Post autor: Qucor »

Och to może i ja się przejadę ale to zależy od moich Kobiet czy będą miały ochotę na wycieczkę :-P

Trza się postarać :-D i zobaczyć znajome twarze :-P
Balos

Post autor: Balos »

No to i ja się zastanowię nad tematem :-)
Nie mogę przecież opuscić mojej śląskiej ekipy
Maolat

Post autor: Maolat »

no to ja juz chyba pewny jestem ze jade bo szkoda ominac tak (no jak widze wielki) Spocik :)
Balos

Post autor: Balos »

Spoko Maolat :lol: też raczej pojade i może wrzuce fele 15'' bo nagrywam sobie własnie(używane BBS)
Zgadamy się po weekendzie :!:
ODPOWIEDZ