Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Spot w Karkowie - 15 sierpnia

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

ponczek

Post autor: ponczek »

może tak jak wczesniej było mówione: 12:30 na ul. Focha. wszystkim pasuje ? potrzeba mapke dla ślaska czy nikogo nie bedzie ?
Balos

Post autor: Balos »

No ja raczej się pojawię na chwilę chociaż, a reszta to nie wiem :?:
Mam nadzieje że jednak się ktoś skusi
ponczek

Post autor: ponczek »

Mapka

wjeżdżasz do krakowa ulicą Jasnogórską (po lewej bedziesz miał makro) na rondzie prosto jedziesz ulicą Armii Krajowej za drogą cały czas, łuk w lewo 90 stopni, bodajże na drugich światłach w prawo, lecisz ulicą Piastowską, mijasz po lewej stronie błonia, dojeżdżasz do świateł, masz tylko prawo albo lewo wiec dajesz w lewo i jedziesz ulicą Królowej Jadwigi, potem za drogą przez mostek, po lewej masz błonia i jesteś na ulicy Focha:) tam gdzieś jest parking :D mam nadzieje że wystarczy:P
Awatar użytkownika
Bibi
Posty: 50
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 21:10
Lokalizacja: Sk±towni

Post autor: Bibi »

Ja tam nie wiem gdzie jest ten parking na focha jakby co to bede stał na strzezonym przy Cracovi jakby był jakiś spot to puscie mi SMS'a 604-995-776
potworzyca

Post autor: potworzyca »

Miłej zabawy i czekamy na jakąś foto relację ;-)
Arti

Post autor: Arti »

no i niestety nie dotarłem do Towarzystwa ;-(
aczkolwiek byłem
za późno wyjechałem (korki)
stałem na Alejach pod Kijowem
było SUPER!! tego dzwięku nie da się z niczym porównać :mrgreen:
potem mój syn niestety zrobił się śpiący i musiałem uciekać na kwadrat, bo wył niemiłosiernie
z faktów to widziałem czerwone gte zaparkowane na ul. Kościuszki i jak wracałem widziałem Pudziana jak jechał za pasażera w nowym BMW serii 6 cabrio
tutaj kiepski film z telefonu
http://pl.youtube.com/watch?v=88WfRSznFmc
sebasport

Post autor: sebasport »

Ale sie wkur.... Jechalem do was i pekl mi wezyk od chlodnicy.Drugi raz w ciągu dwoch tygodni!!!Mial to byc moj pierwszy spot z wami i pech chcial ze wlasnie dzis!Jestem bardzo wkur.....! Teraz musze wyleczyc moja mala.
Mam nadzieje ze przynajmniej wam sie spot udal!
ponczek

Post autor: ponczek »

też sie trafił pech :P
sebasport

Post autor: sebasport »

Jak bylo opowiadajcie!!!
el_palindo

Post autor: el_palindo »

mnie nie było bom chory :(

ale podziękowanie za odwiedzenie chorego dla sticha(tak to sie pisze ?? ) który mam nadzieje spokojnie dojedzie do domu

i dla balosa :)


odwdzięczyłem się soczkami :-P
ponczek

Post autor: ponczek »

głooooooośnooooooo było :D
clio-energy

Post autor: clio-energy »

spot bardzo udany jak zwykle wiecej ludzi przyjezdnych niz krakusów, balos sie bardzo wkur........ i zasmiecał nam aleje butelkami po ice tea ( rewanz w czestochowie :) ) a co do bolidu to wystalismy sie 2h zeby zobaczyc jakas po.pier.duł.ke, gumy łyse, wydech dziurawy....jak zawracał to mu sie cos kopciło........a na poważnie to miazga za.pier.dzie.lał strasznie
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

dzięki dojechaliśmy bez żadnego problemu renia spisywała się bardzo dobrze jeszcze raz dzieki za wsparcie.
Mamooth

Post autor: Mamooth »

Było przede wszystkim głośnooooo i zaje.biscie goraco, niestety nie miałem do nikogo kom. i z nikim sie nie spotkałem....
ponczek

Post autor: ponczek »

76stitch pisze:dzięki dojechaliśmy bez żadnego problemu renia spisywała się bardzo dobrze jeszcze raz dzieki za wsparcie.
no i bardzo świetnie:P troche długo jechaliście:) ale rozumiem że auto doładowane gratami:P
ODPOWIEDZ