Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Spot w Karkowie - 15 sierpnia

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Balos

Post autor: Balos »

No no racja Clio, kolejny raz w Kraku a Krakusów jak na lekarstwo :-?

Ale spocik był spoko, pogoda dopisała aż za bardzo(wszyscy upoceni niemiłosiernie!), ale kilkunastosekundowy przejazd bolidu F1 wynagrodził nam wszystkie niedogodnosci :-D (wrażenie jest niesamowite :!: )

A co do butelek to jak zawsze brak koszy w polsce :-( Clio jak będzie przejezdzał przez Częstochowe to pewnie wysypie mi przez okno cały worek butelek :lol:

Dzięki chory Palindziaku za winko :-D Degustacji jeszcze nie było ale jak wypije ostatni łyk to opisze wrażenia smakowe, chyba że wczesniej padne che che :!:

Cieszę się 76Stitch że dojechaliście bezproblemowo do Kielc ;-) no i respect dla twojej Reni - bagażówki, przewożenie towarów masz w jednym palcu

Pozdro dla wszystkich obecnych i następnom razom nie dajcie Krakusy plamy 8-)

ps. a jak tam Ponczek masz już korek od zbiorniczka wyrównawczego :?: :!:
el_palindo

Post autor: el_palindo »

balos... po Twoim przyjeździe sie zastanawiam czy sie nie przenieść do częstochowy...

gdybym ja wcześniej wiedział ze tam są takie fajne kobiety to ho ho ho :oops:
clio-energy

Post autor: clio-energy »

kobieta była z kielc, na chyba ze u ciebie juz był z inna :x

Mamooth jak bys przyjechał na miejsce spotu zastałbyś informacje na samochodzie balosa z numerem kontaktowym, o wsyzstkim pamiętalismy, wiec twoja nieobecnosć pozostaje nieusprawiedliwiona, przy najbliższej okazji balos cie z tego rozliczy ( jak znam balosa pewnie dostaniesz butelką :D )
Awatar użytkownika
Bibi
Posty: 50
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 21:10
Lokalizacja: Sk±towni

Post autor: Bibi »

A czy z forumowiczów ktoś do mnie dzwonił z zastrzezonego bo miałem jakies dwa nieodebrane połączenia ale stałem pod sceną i nic nie słyszałem. jeszcze do mostu grunwaldzkiego miałem być na spocie ale niestety moja kobieta zarządziła inaczej ;-)
Awatar użytkownika
Bibi
Posty: 50
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 21:10
Lokalizacja: Sk±towni

Post autor: Bibi »

Oto kilka fotek:
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Zgadnijcie czyje obuwie :D
Fotek zrobione ponad 200 :d ale to co gość robił samolotem mnie zmiażdżyło !!
McGregor

Post autor: McGregor »

No to wychodzi na to że jestem d... wołowa, bo byłem ale was nie namierzyłem :(
Balos

Post autor: Balos »

Tak tak kobitka była z Kielc :-)
Ale w Cze-wie też krążą fajne kobitki :lol:
Radari

Post autor: Radari »

Mnie niestety też zabrakło (pilny nieplanowany wyjazd z samego rana), za co przepraszam sticha i ponczka z ktorymi sie umawialem na odbiór gratów.
Słyszałem ze niezle sie bawiliscie przy ich wkładaniu do piąteczek :D rodzinka polewała nieźle :D
ponczek

Post autor: ponczek »

Bibi pisze:A czy z forumowiczów ktoś do mnie dzwonił z zastrzezonego bo miałem jakies dwa nieodebrane połączenia ale stałem pod sceną i nic nie słyszałem. jeszcze do mostu grunwaldzkiego miałem być na spocie ale niestety moja kobieta zarządziła inaczej ;-)
ja dzwoniłem ale zapomniałem że mam zastrzeżony:P
ponczek

Post autor: ponczek »

balos pisze:ps. a jak tam Ponczek masz już korek od zbiorniczka wyrównawczego :?: :!:
jeszcze nie mam ale na razie daje rade:P dziś jakieś gte za mną sie pojawiło i na siłe chciało mnie wyprzedzić ale jakoś wyszło że nie dało sie:P
clio-energy

Post autor: clio-energy »

czemus nei mowil ze potrzebujesz korek bym ci przywiozł a tak masz lipe ;p
ponczek

Post autor: ponczek »

myśleliśmy żeby zadzwonić do ciebie ale jakoś tak wyszło i sie zamieniliśmy żeby mógł jakoś dojechać na tą wioske:P
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

wioska jak wioska ale zato kobitki ładne :lol:
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

czekam jutro na ogladanie tej piateczki po małym spotkaniu z drzewem co wam mówiłem ;-) podobno dach i szybka wybita, a tak pozatym mozna jeszcze nią pomykać
Rosic

Post autor: Rosic »

Fajne foty, musiało być ciekawie... na pewno bym był jakbym był w Polsce...
ODPOWIEDZ