Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

brakuje mi tu dzialu

Pytania, spostrzeżenia dotyczące działania klubowego forum.

Moderator: Moderatorzy

Czy chcesz aby powstał osobny dział "street kills"

Czas głosowania minął 21 sierpnia 2007, 09:40

Tak
4
19%
Nie
17
81%
 
Liczba głosów: 21

misiek

brakuje mi tu dzialu

Post autor: misiek »

street kils
Ostatnio zmieniony 14 sierpnia 2007, 09:41 przez misiek, łącznie zmieniany 2 razy.
supermonster

Post autor: supermonster »

zgadza się - już kiedyś o tym myślałem. Tylko nie wiem czy dział czy sam temat wystarczy...
Sweeper

Post autor: Sweeper »

a mnie to torszkę martwi - nie jesteśmy klubem BMW, VW, Calibry, etc.
troszkę to obniży loty na naszym forum, ale jeżeli będzie więcej chętnych możemy zrobić ankietę
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Street kils? znaczy każdy ma opisać ile przejechał kotów, wiewiórek, jeży w swoim życiu?
żuwik

Post autor: żuwik »

Czy to jest coś w stylu "najwyższa prędkość" albo "najwyższy mandat"? :?
Rosic

Post autor: Rosic »

albo ile vw wyprzedzilem w zeszlym tygodniu ?
misiek

Post autor: misiek »

# Kill – wyścig między dwoma lub więcej autami, w którym wszyscy uczestnicy wiedzą, że uczestniczą w wyścigu, mają szanse na pokazanie możliwości swoich pojazdów i nie zagrażają bezpieczeństwu na drodze. O wyniku wyścigu ma decydować przyspieszenie aut a nie sytuacja na drodze.
# Wpychanie się, zajeżdżanie drogi, blokowanie innych itp. nikogo tu nie interesuje.
# Wszelkie przygody z policja, innymi siłami publicznymi, znęcanie się nad słabszymi, akcje z uczestnictwem nietrzeźwych, mandaty, wypadki również nie są tematem tego forum.
# Tytuł wątku ma zawierać marki i modele aut biorących udział w wyścigu o ile możliwe jest ich określenie
# Opis ma być na tyle szczegółowy by czytający mógł go zrozumieć. W miarę możliwości powinien zawierać informacje o prędkościach, odległościach, biegach, miejscu akcji, warunkach na drodze i opisy aut, jeżeli ma to znaczenie dla wyniku wyścigu.
# 1 kill = 1 wątek
# Komentarze służące jedynie nabijaniu postów (wow, gratulacje, fajny kill itp…) będą skutkowały zamykaniem wątków a w ostateczności banami dla autorów.
# Również wątki bezsensowne lub O/T będą zamykane lub kasowane.
# Opisywane kille powinny być ciekawe. Nie każda przygoda jest warta opisania.
# W opisywanym killu powinien brać udział przynajmniej jeden diesel, pomijając spektakularne kille pomiędzy mega furami o napędzie benzynowym lub innym, które na pewno zainteresują również dieslowców ;) - jeżeli moderator stwierdzi, że dany kill nie spełnia tego warunku może zamknąć lub usunąć temat

zapozyczonie z diesel teamu
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

jeeejku, i chcecie taki temat na tym forum...

Beznadzieja...

Może zróbcie jakąś ankiete czy coś...
wencik

Post autor: wencik »

Ja tutaj nie dopatrzyłem się działu POZDROWIENIA Z DROGI . Nie wiem czy u was takie coś jest potrzebne, ale moim zdaniem nie zaszkodzi. (np. mijałeś kogos gdzieś tam i piszesz pozzdrowienia dla zaspanego kierowcy .... suruututu) chyba wiecie o co mi chodzi
gufner

Post autor: gufner »

Bez sensu. Tyle komantarza mojego skromnego.
qcnka

Post autor: qcnka »

Beznadziejny płytki temat!!!!!!
Bardziej mi to pasuje na forum uzytwkoników BMW tzw. ABS (absolutny brak szyi) :-/
Kinga

Post autor: Kinga »

jeśli już to tylko temat :roll: Na pewno nie dział. To nie jest streetracing.pl, tylko forum miłośników i użytkowników Renault 5 i jeśli jest zapotrzebowanie na takie tematy, powinno się je traktować marginalnie. Bez urazy.
Qucor

Post autor: Qucor »

Jak dla mnie to to nie ciekawy Temat...

Jest już na forum temat który mnie roz...zbroił "JAK GONICIE SWOJE PIĄTKI" czy jakoś tak...

Zalatuj mi to troszkę :-/ lecz to tylko moje zdanie...
żuwik

Post autor: żuwik »

:-/
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

lipa...
ODPOWIEDZ