Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

brakuje mi tu dzialu

Pytania, spostrzeżenia dotyczące działania klubowego forum.

Moderator: Moderatorzy

Czy chcesz aby powstał osobny dział "street kills"

Czas głosowania minął 21 sierpnia 2007, 09:40

Tak
4
19%
Nie
17
81%
 
Liczba głosów: 21

żuwik

Post autor: żuwik »

Robiłeś sondę uliczną?

Błagam co za teksty...

Wiesz już jakim przełomem było R5?
misiek

Post autor: misiek »

co ja ci bede tlumaczyl moj swiatek klubowych znajomych z 3miasta kojazy to auto z rajdami moze dlatego ze tu powstaja auta takie jak np civic 1.6 turbo 250 kucy albo sc 1.1 turbo 127 kucy itd
żuwik

Post autor: żuwik »

E no to rewela, mogę Cię dotknąć?

:/
misiek

Post autor: misiek »

na to trzeba zaslozyc :D
Qucor

Post autor: Qucor »

Dajcie se po strzale...

Nie ma się co wygadywać niech Mody zmontują ankietę to się wyjaśni czy ma być takie cuś czy nie :mrgreen:

KROPA 8-)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

misiek pisze:co ja ci bede tlumaczyl moj swiatek klubowych znajomych z 3miasta kojazy to auto z rajdami moze dlatego ze tu powstaja auta takie jak np civic 1.6 turbo 250 kucy albo sc 1.1 turbo 127 kucy itd
to czy samochód będzie kojarzony tak a nie inaczej to raczej kwestia towarzystwa w którym się obracasz
nie ma to żadnego związku z postrzeganiem Renault 5 jako samochodu rajdowego
ale żeby nie było - ankieta została dodana - czas start
rozwiązanie za 7 dni
supermonster

Post autor: supermonster »

tu nie chodzi o przechwalanie, przynajmniej jakbym ja o tym pisał to nie w tym celu... Po prostu opis przeżyć i sytuacji... to tyle.
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Czyli wiemy jak glosowałeś ;)
supermonster

Post autor: supermonster »

nie głosowałem jeszcze... :-/ poza tym jestem za tym ale jako temat. Najwyżej jak komuś się nie podba to sobie zignoruje... Dział to zbyt wiele.
Sweeper

Post autor: Sweeper »

nie martw się Monsterku - narazie wychodzi na to, że w ogóle taki temat nie jest porządany na forum...
ehh ta okrutna demokracja...
potworzyca

Post autor: potworzyca »

Jestem za tematem.... dział to zbyt wiele, za bardzo obszernie. A to forum jest dla miłośników Piątek a nie wychwalaniem się kto kogo i jak... Za to nie lubię, kiedy też ktoś się wywyższa piąteczką by pokazać kolesiom z BMW czy VW, że to buraki. Piąteczka to autko, które czasem lubi zaginać inne autka na światłach, ale nie jest to jedyne autko na świecie.... Temat będzie wystarczający, by co niektóre osóbki mogły się pochwalić swoimi osiągnięciami.
kucu

Post autor: kucu »

Jak ktos chce zalozyc temat to nie potrzeba robic ankiety ?
Jedynie w sprawie dzialu mozna, ale jak widze to wiekszosc sklaniala by sie w strone tematu. Wiec nie ma na co czekac i zakladajcie. Bylo tyle innych tematow, o wiele biedniejszych, przy ktorych ten to jest mistrzostwo swiata. Oczywiscie w pozytywnym sensie :)
qcnka

Post autor: qcnka »

No ale jak narazie ankieta (coprawda na dział) jest na NIE, wiec mozna zrobić ankiete na temat - mnie np. zarówno działjak i temat sie nie widza bo jak tu ktos słusznie napisał kazdemu się czasem zdarzy kogoś "objechać" ale to jest takie troche dresiarskie i przede wszystkim nie ma sie czym chwalić - bo taka jazda wcale nie jest dobra. ALe to tylko moje skromne zdanie ;-)
supermonster

Post autor: supermonster »

no to widze że wiekszośc z Was powinna mieć auta z silnikiem 1.0 D... skoro szybka jazda i wyścig od czasu do czasu z kimś jest beee...
misiek

Post autor: misiek »

no to widze że wiekszośc z Was powinna mieć auta z silnikiem 1.0 D... skoro szybka jazda i wyścig od czasu do czasu z kimś jest beee...
i po co te wszystkie swapy by na parkingu otworzyc maske to jest dopiero dresiarskie
ODPOWIEDZ