Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

listwy boczne

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

Kinga

listwy boczne

Post autor: Kinga »

Zastanawiam się, czy można w moim campusie zamontować listwy boczne.
Chciałabym wiedzieć, jak wygląda mocowanie i czy da się do zamocować bez większego rzeźbienia. :roll: Zdjęcia mile widziane :)
Przy okazji...czy któreś z Was ma na zderzakach w tym rowku "chromowany", cieniutki pasek? :roll:
clio-energy

Post autor: clio-energy »

właśnie cały urok kampusa z enei ma listew, nie zkałdaj :) z tego oc kojaze to one sa na spinkach wiec trzeba wiercic drzwi i błotnikipózniej bedzie brała to ruda
Qucor

Post autor: Qucor »

Fajne masz takie bez listew :mrgreen:

Zgadzam się z Clio cały urok w Campusie że listew nie ma :-D

I musiała byś dziurki wiercić w takiej ładnej blaszce... a po co :-P
Kinga

Post autor: Kinga »

No wiem :roll:
Nie podobają mi się jakoś specjalnie, też wolę bez...ale mam strasznie poniszczone drzwi no kufa chucham i dmucham a i tak się magicznie wgniatają :evil: :-(
Jak pomaluję budę, zaraz będzie to samo, dlatego rozważam te listewki :-|
a o chromik pytam, bo widziałam takie w którymś prospekcie, a zawsze jakoś złamałyby tę nieciekawą czerń :roll:
Qucor

Post autor: Qucor »

Na Allegro są takie listwy ozdobne chromowane może Ci spasują :-P
clio-energy

Post autor: clio-energy »

widziłem clio z tymi chromami straszny odpust nie polecam ale o gustach sie nie dyskutuje
Qucor

Post autor: Qucor »

Nie no przecież z wszystkiego można zrobić odpust :-P

Ale w te rowki na zderzaki czemu nie powinno pasować coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item224112849_li ... tanio.html

A jak nie to sorry to tylko propozycja...
Kinga

Post autor: Kinga »

to chyba nie taka. Ostatnia rzecz, jaką planuje w tym aucie, to odpust :lol:
Chodzi mi o to, że jakieś wersje miały taką listwę ORYGINALNIE :-)
nie mogę znaleźć w internecie :( postaram się jutro wrzucić skan
Qucor, pewnie na czymś takim się skończy, bo nie widzi mi się wyrwanie tego w oryginale ;-) ale na pewno musi być cieńsza...Dlatego zależałoby mi, żeby oblukać u kogoś dokładniej :)
Qucor

Post autor: Qucor »

Ja u siebie miałem w tych rowkach seryjnie po prostu naklejkę taką kremową...

No ale dobra jak nie takie coś to co metalową listwę będziesz kombinować i chromować :?:

Nawet by nie było widać że to coś takiego tyle że tak jak mówisz chyba musi być cieńsza to będzie fajnie pasować w rowek a i raczej wsią zajeżdżać nie będzie ale...

Twój wybór :mrgreen:
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

plastiki mocowane sa na takich grzybkach wystajacych z blachy; na drzwiach na 4 sruby (w rogach listew) oraz bolce (grzybki) - 8 chyba z tego co paietam, z tylu na 1 srube - na samym koncu paska + 6 bolcow, przednie blotniki - 2 sruby i 2 bolce :-)

ja to poucinalem a teraz montuje plastiki spowrotem - na klej do szyb + sruby w rowkach
Qucor

Post autor: Qucor »

Hmmm :->

Jakby przyszło to i na samym kleju do szyb samochodowych się powinno utrzymać żeby nie wiercić dziurek...

Miałem taki klej dokładki mam na nim porobione i wiem że masarnia niezła jak się zrobi dobrą spoinę to nie ma bata żeby puścił...
Kinga

Post autor: Kinga »

zeskanowałam. Wg mnie wygląda to całkiem ładnie :roll:
Obrazek
a tu jedyne progi, które mogłabym mieć, jak mniemam, do zdobycia za chore pieniądze w ASO :roll:
Obrazek
Balos

Post autor: Balos »

No ja listwy przyklejałem też na klej do szyb, trzyma tak że póżniej trzeba z blachą wyrywać :lol: :lol:
A te progi to z Gtx-a, coś mi się zdaje że ktoś pisał ostatnio o sprzedaży takich na forum :idea:
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Tak, Krystian pisał
Kinga

Post autor: Kinga »

Póki co, tylko się rozglądam, bo staram się zbudować w głowie spójną wizję mojego samochodu :-) na body, tapicerki przyjdzie czas, a mi się nie spieszy :-)
Najbardziej się waham co do listewek - to optycznie bardzo duża zmiana i nie wiem, czy warto zostawić gładkie drzwi kosztem wgniotek i zarysowań, które przybywają mi w tempie zastraszającym :roll: :-( a sama jeszcze nie dotknęłam drzwiami ściany, słupka, ani samochodu :evil:
Dzięki :-)
ODPOWIEDZ