Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

clio-energy - moje R5

Znalazłeś w okolicy Renault5? Zrób zdjęcie i wklej tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Arti

Post autor: Arti »

nie, a jeśli tak to ja się nie bawię
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

el_palindo pisze:
Artbrt pisze:ej cargo się nie liczy...
liczy :P
Jakie Cargo? Przecież to jest Renault Rapid/Express i oczywiście że się nie liczy, to nie R5.
pavko

Post autor: pavko »

Kabar pisze:Jakie Cargo? Przecież to jest Renault Rapid/Express i oczywiście że się nie liczy, to nie R5.
Rapid/Express to R5 przecięte w połowie z dospawaną buda. Więc może w ramach kompromisu będziemy pół punkcika dawać :P :mrgreen:
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

NIE!!
el_palindo

Post autor: el_palindo »

Kabar pisze:NIE!!
co nie jakie nie

Rapid/Express to R5 w wersji towarowej
Qucor

Post autor: Qucor »

Uważem jak Kabar R5 to R5 a Rapid to Rapid

Nawet jeżeli jest zrobiona na bazie R5 to nie to samo :-/

A jeździ tago od czorta :-|
Karol

Post autor: Karol »

nie idźcie na łatwiznę... Rapid to nie R5 :)
makhi

Post autor: makhi »

..., ale fotki bagażówki są w galerii na naszej stronie ...
clio-energy

Post autor: clio-energy »

dobra tym razem przyłapana piatka na stacji shella

Obrazek

podczas microspotu z sebasport (fotka ze spotu poniżej) R5 w całej krasie + d.u.p.a clio

Obrazek
sebasport

Post autor: sebasport »

Hehe złapałeś mnie :lol: :mrgreen: :roll:

Ps. Mam nadzieje ze chlodnica ci podejdzie. Pozdrawiam
clio-energy

Post autor: clio-energy »

chłodnica juz zalożona ale nie było jeżdzone, mam jeszcze troche pierdułek do zrobienia, ale w weekend jak nie bedzie padac to pojade przetestować czy wydoli schładzać przy szybkiej jeżdzie
Greg205

Post autor: Greg205 »

clio-energy pisze:chłodnica juz zalożona ale nie było jeżdzone, mam jeszcze troche [cenzura] do zrobienia, ale w weekend jak nie bedzie padac to pojade przetestować czy wydoli schładzać przy szybkiej jeżdzie
to może jakaś ustawka czy coś ;-)
clio-energy

Post autor: clio-energy »

spoko jutro jade do warszawy po drodze odbierajac pasy szelkowe wiec pewnie je wieczorem bedę montował, wogóle piątkowy wieczór poświęce na zboblenie kilku zdrad, myślę ze sobotni wieczór mozna zarezerwowac na spota.....
sebasport

Post autor: sebasport »

Mam nadzieje ze bedzie chulac! A na spota zawsze sie pisze!
Greg205

Post autor: Greg205 »

Sobota na spota niestety nie nada.
Niedziela nie może być?
ODPOWIEDZ