Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

clio-energy - moje R5

Znalazłeś w okolicy Renault5? Zrób zdjęcie i wklej tutaj.

Moderator: Moderatorzy

clio-energy

clio-energy - moje R5

Post autor: clio-energy »

kiedyś upolowana przed osiedlowym leviatanem:

Obrazek

dziś jak wyjeżdzałem z mojej uliczki:

Obrazek

również dziś jak pzejeżdzałem przez Skawinę to upolowałem Renate jednoego klubowicza którego nicka nie wspomne pewnie się sam ujawni......piękne speedline'y

Obrazek

zdjęcia oczywiscie jakości jak na komórkę przystało :)
Arti

Post autor: Arti »

ładnie zacząłeś :)
dawaj dalej
Awatar użytkownika
Bibi
Posty: 50
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 21:10
Lokalizacja: Sk±towni

Post autor: Bibi »

normalnie niewiedomo kiedy cie naznacza aparatem :-) nie przypuszczałbym ze mnie ktos złapie jeszcze taka brudna nie uczesana. kurde nie chciało mi sie wjezdzac za brame i dostałem kare :-P
clio-energy

Post autor: clio-energy »

to jeszcze kilka dziś złapanych widziałem ich dzisiaj multum tylko ze nie zawsze mam telefon pod ręka, jako ciekawostka wszystkie złapane na jednej zadupiastej uliczce w centrum:

Obrazek

i kolejna:

Obrazek

i ostatnia chyba dzisiaj bo już nie wyjeżdzam z domu:

Obrazek
yobi

Post autor: yobi »

hehe a ja dziś wyczaiłem gdzie mieszka ten pierwszy GTR - przecznica od sawiczewskich - a szew mi powiedział bo z nim jechałem że na żyletki się nadaje( jeździ Mondeo nowym) więc trochę go spyskowałem że się nie zna i w ogóle strasznie się oburzyłem bo moja w gorszym stanie jest więc nie wiem na co by moją oddał :P
clio-energy

Post autor: clio-energy »

e tam na żyletki po ciemku wygladała na igiełke, zobaczymy czy jego mondeo pojeżdzi 20 lat, zapeniam cie że nie
yobi

Post autor: yobi »

dokładniej chodziło mi o tą pierwszą w pierwszym poście :)
clio-energy

Post autor: clio-energy »

aaa zamuliłem sie
McGregor

Post autor: McGregor »

No i złapał mnie kolega w końcu :-). Ta czerwona to moja :-).
Ta srebrana z pierwszego zdjecia to jak kojarzę na Warszawskiej stoi. A biała pojawiła się niedawno, jakiś nowy nabytek albo ktoś się przeprowadzić postanowił :-).
clio-energy

Post autor: clio-energy »

kolejna porcja renatek,
dziś ul. nowohucka

Obrazek

również dziś parking pod geant'em

Obrazek
el_palindo

Post autor: el_palindo »

ta pod geantem stoi tam codziennie...

ktoś na starym forum przyznał sie do tej R5
clio-energy

Post autor: clio-energy »

kolejna piątka tym razem upolowana w wieliczce podczas wyprawy na rajd krakowski

Obrazek
clio-energy

Post autor: clio-energy »

dzis upolowałem kolejne 3:

Obrazek

i 2 w wersji CARGO:

Obrazek

Obrazek
Arti

Post autor: Arti »

ej cargo się nie liczy...
el_palindo

Post autor: el_palindo »

Artbrt pisze:ej cargo się nie liczy...
liczy :P
ODPOWIEDZ