Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

czy czegoś brakuje?

Pytania, spostrzeżenia dotyczące działania klubowego forum.

Moderator: Moderatorzy

żuwik

Post autor: żuwik »

Samo się to nie napisze. Można by jako akcja klubowa to zrobić - każdy kto ma jakieś doświadczenia może je opisać w miarę poprawnie technicznie.
kuba

Post autor: kuba »

No ja jestem jak najbardziej za tymi schematami
Yakkul

Post autor: Yakkul »

Jeśli więcej chętnych by się znalazło mogę przygotować co nieco

C1J C3J E6J E7J F2N F3N F3P F8Q

Zenith 32, Weber 32, Solex 32/34, Monowtrysk Renix, Monowtrysk Siemens, Wtrysk wielopunktowy Renix, Wtrysk Bosha do wysokoprężnych.

To napewno mógłbym opracować może udało by mi się zebrać więcej materiałów.
Jeśli ktoś chętny do współpracy można coś zdziałać :-D
żuwik

Post autor: żuwik »

Jeśli chodzi Ci o "opracowanie" czyli skan książki WKŁ to ja podziękuję. Same błędy, SAME! Prawie nic nie zgadza się z serwisówką z dialogysa. Myślałem raczej o własnych działaniach/doświadczeniach np. ze zdjęciami.
Yakkul

Post autor: Yakkul »

żuwik pisze:Jeśli chodzi Ci o "opracowanie" czyli skan książki WKŁ to ja podziękuję. Same błędy, SAME! Prawie nic nie zgadza się z serwisówką z dialogysa. Myślałem raczej o własnych działaniach/doświadczeniach np. ze zdjęciami.
Bez przesady jak ktoś chce kupić książkę to niech sobie kupi. To ma być FAQ a nie książka, fotki mogę porobić na swoim C3J i podzielić się doświadczeniami, jeśli ktoś ma inne silniki które wymieniłem i zasilanie to chętnie zrealizuję to co napisałem jeśli będą foty.
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

A ja bym proponował zeby w dziale technicznym był temacik osobny starej budy .
Ostatnio pojawiło sie troszke tych ładniejszych renatek na forum.
makhi

Post autor: makhi »

może by zrobić cennik czesci do renufek.Jakoś tak sensownie nie tak żeby kazdy zakładał temat tylko w jednym temacie konkretna część i np gdzie u kogo i za ile.
Yakkul

Post autor: Yakkul »

Co prawda najmniej ucierpiałem bo tranzakcja była poprzez serwis allegro i wcale do niej nie doszło. ALE, z tego co czytam wiele osob ucierpialo z powodu użytkownika ( wesoł być może Tomek24 itp itd. ) myślę że warto otworzyć nowy temat zebrać się w siłę i ruszyć do przodu. Przecież on ma na starcie przegrane :lol: tylko kto sę tym zajmie ?
Sweeper

Post autor: Sweeper »

temat sprzedaży części był już poruszany kilkakrtonie i nie jest to taka oczywista sprawa ponieważ:
- jest zbyt duże rozdrobnienie
- osoby z poza klubu mogą mylnie sądzić, że to klub sprzedaje części
- jakość świadczonych usług (czyli sprzedaży) będzie identyfikowana z klubem co w przypadku osób typu Wesoł wpłynie negatywnie na wizerunek klubu
- w razie problemów z realizacją transakcji poszkodowani będą walić do mnie (przecież klub sprzedaje części...)
- od sprzedaży części mamy giełdę a od sprawdzenia użytkownika białą i czarną listę
- sklep z częściami może stać się integralną częścią klubu jeżeli tylko będzie to sklep istniejący na prawdę (tutaj propozycja właściwe do Wasqa jako osoby która taki sklep prowadzi i ma doświadczenie)
Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

może by stworzyć w dziale GIEŁDA takie coś jak "INNE"
tam wystawiało by się na sprzedaż części i graty nie związane z R5.
myślę że temat na topie ;-)

pozdrawiam
Piotr
żuwik

Post autor: żuwik »

Oto i wygląd działu giełda...

Giełda:
- Zanim kupisz/sprzedasz
- Kupię
- Sprzedam
- Zamienię
- Inne

hmmmmm :mrgreen:
Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

:mrgreen:
Qucor

Post autor: Qucor »

Dobry ja z pomysłem...

Jest może opcja żeby w shotboxie mozna było samemu kasować swoje posty ??
Bo po co się czasami poprawiać jak można usunąć i na nowo napisać :-/

Taka żarówa...
Awatar użytkownika
nikos
Posty: 438
Rejestracja: 6 lutego 2010, 12:29
Lokalizacja: kielce

Post autor: nikos »

Brakuje działu GTT w dziale technicznym
Awatar użytkownika
nikos
Posty: 438
Rejestracja: 6 lutego 2010, 12:29
Lokalizacja: kielce

Post autor: nikos »

zero odzewu :( dział był bardzo fany :D
ODPOWIEDZ