Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

czy czegoś brakuje?

Pytania, spostrzeżenia dotyczące działania klubowego forum.

Moderator: Moderatorzy

Sweeper

czy czegoś brakuje?

Post autor: Sweeper »

tak sobie teraz przeglądam różne dodatki i zastanawiam się czy jest coś czego brakuje na naszym forum?
co z dodatków miałoby się znaleźć na naszym forum?
słownik ortograficzny?
moduł pomógł?
google maps?
czekam na propozycje :)
Arti

Post autor: Arti »

może "pomógł" ? :mrgreen:
ja jestem za, może jeszcze ktoś się dołączy....
clio-energy

Post autor: clio-energy »

zgadzam sie z moim przedmówcą
makhi

Post autor: makhi »

słownik ortograficzny mnie by sie przydał :mrgreen:

myślę też że przydał by sie poddział techniczny > LPG
pierwszy temat : opisałbym co zrobiłem żeby mi nie gasł silnik przy redukcji i na luzie.
Kinga

Post autor: Kinga »

Absolutnie walczyłabym o słownik ortograficzny, nie wszyscy szanują ojczysty język, nie wiedzą też, jak niewiele wysiłku wymaga pisanie z polskimi znakami ;-)
makhi

Post autor: makhi »

oo OO tu się nie zgadzam dla mnie to naprawdę duży wysiłek pisać w miarę bez błędów i z PLkami.
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1362
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

Jestem za słownikiem ortograficznym
Kinga

Post autor: Kinga »

makhi pisze:oo OO tu się nie zgadzam dla mnie to naprawdę duży wysiłek pisać w miarę bez błędów i z PLkami.
a jednak bardzo ładnie Ci wyszło i czyta się to o wiele przyjemniej :mrgreen:
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Może lepiej po prostu nauczyć się języka polskiego, zamiast wstawiać tutaj jakieś "słowniki". Zawsze można najpierw napisać posta w Wordzie a później go tutaj przekleić.
Kinga

Post autor: Kinga »

Kabar pisze:Zawsze można najpierw napisać posta w Wordzie a później go tutaj przekleić.
a widzisz, jak wszyscy dyslektycy i leniwcy rzucają się na worda, żeby edytować posty? bądźmy realistami ;-)
Qucor

Post autor: Qucor »

Kinga pisze: a widzisz, jak wszyscy dyslektycy i leniwcy rzucają się na worda, żeby edytować posty? bądźmy realistami ;-)
Toż to żaden powód jak się jest leniwcem...

Ale w sumie komu to szkodzi jeżeli jest taka opcja na słownik to pewnie masie osób poprawi to humor :->

Pozdrawiam :-D
makhi

Post autor: makhi »

To nie jest takie hop siup jak się wydaje ja mam dysortografię znam zasady pisowni dobrze ale jak coś napisze i to potem czytam to za pierona nie widzę byków.
Kinga

Post autor: Kinga »

Nie winię nikogo za to, że ma dysortografię, dysleksję czy dyskalkulię :) chodzi mi tylko o to, że nie widzę osób mających problemy z poprawnym pisaniem, jak bawią się w copy&paste, żeby było ładnie i bez błędów :) a słownik w opcjach może to ułatwi ;)
bez urazy...
pozdrawiam
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Ostatnio coraz więcej osób ma dyskografię i pochodne. Toż to chyba jakaś zaraza?

Może to przez te wyjazdy do Irlandii, po 2-3 miesiącach zapominają języka :)

OK, niech będzie słownik, ale z możliwością włączenia/wyłączenia przy pisaniu postów.
Sweeper

Post autor: Sweeper »

słownik raczej na zasadzie sprawdzenia posta przed opublikowaniem ;)
ODPOWIEDZ