Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Muzyka

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

unikorn

Post autor: unikorn »

w tamtą środę byłem na koncercie COMA... niezapomniane wrażenia. Polecam najnowszą ich płytę HIPERTROFIA jak i poprzednie są wypasami.
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

Zza granicy:

U2, Depeche Mode, The Smashing Pumpkins i najbardziej klasyczne kawałki lat 70/80/90 różnych wykonawców ;-)

Oprócz tego bardzo różna muzyka filmowa :-)

A z Polski głównie Dżem, genialna kapela, a "Skazanego na bluesa" mogę oglądać raz po raz i nigdy się nie znudzi :-)
glock

Post autor: glock »

Elvis_Presley pisze:Depeche Mode
a co do tej kapeli, to co myslicie o ich nowej płycie " sounds of the universe?" jak dla mnie uderzyli w klasyke, trzymjaja swój styl, ale to wszyzstko za spokojne i przymulające jak dla mnie.

a co do muzyki w samochodzie to składanki Ministry of Sound preferuje juz od kilku dobrych lat :D ale ostatnio nagrałem sobie kilka płyt Metalliki na empetrzy i fajnie mi sie tego w samochodzie słucha :)
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

glock pisze:
Elvis_Presley pisze:Depeche Mode
a co do tej kapeli, to co myslicie o ich nowej płycie " sounds of the universe?" jak dla mnie uderzyli w klasyke, trzymjaja swój styl, ale to wszyzstko za spokojne i przymulające jak dla mnie.

a co do muzyki w samochodzie to składanki Ministry of Sound preferuje juz od kilku dobrych lat :D ale ostatnio nagrałem sobie kilka płyt Metalliki na empetrzy i fajnie mi sie tego w samochodzie słucha :)
Wydaje mi się, że chłopaki tworzyli na siłę albo mieli zastój tak jak przy "Exciterze" - z nowej płyty może z 4 kawałki nadają się do zaprezentowania szerszej publiczności :-( Tak jak podobało mi się wszystko co zrobili oprócz "Speak and Spell"(pierwsza płyta) i "Exciter"(jakieś nieporozumienie), to "SOTU" nie należy niestety do moich faworytów. Za to polecam solówkę Gahana "Hourglass" - trochę przymulasta, ale naprawdę dużo świetnych kawałków się tam zawarło.

Właśnie oglądam po raz kolejny film o Riedlu, widać matury siadają mi na głowę :mrgreen:
rocker

Post autor: rocker »

AC/DC, METALLICA, MOTORHEAD, LOUIS ARMSTRONG, AEROSMITH, INGRID - MILORD :) IRON MAIDEN, BOSKI OZZY.
Polska- TSA, DŻEM (STARY), CHŁOPCY Z PLACU BRONI, TURBO, KORBA, KOMBI(BLACK AND WHITE, HOTEL VICTORIA).
Rocker (ac/dc) -fragment tekstu poniżej - tracę kontrolę nad nogami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Co przy jeździe z rodzinką skutkuje - z prawej Rockerowa - wolniej :evil: :evil: :evil:
Z lewej Rockerówna - tata fajnie, jeszcze, jeszcze :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

ostatnio BAS TAJPAN :-D
wsmpw

Post autor: wsmpw »

maciek od iwony pisze:ostatnio BAS TAJPAN :-D
Fandango gang z miłoszem? 8-)
ja teraz trzeci wymiar Zlodzieje Czasu wyszła dzisiaj ;-)
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

wsmpw pisze:maciek od iwony napisał/a:
ostatnio BAS TAJPAN :-D

Fandango gang z miłoszem? 8-)
A to słyszałeś :-) dobry kawałek z płytki EKSPEDYCJA
http://dziddeekk.wrzuta.pl/audio/9AeGS6 ... a_sensible
Elektrycznyswia

Post autor: Elektrycznyswia »

Może to głupie ALE z Polski- Freeze - peace do emsis - .... . . .
wsmpw

Post autor: wsmpw »

maciek od iwony pisze:
wsmpw pisze:maciek od iwony napisał/a:
ostatnio BAS TAJPAN :-D

Fandango gang z miłoszem? 8-)
A to słyszałeś :-) dobry kawałek z płytki EKSPEDYCJA
http://dziddeekk.wrzuta.pl/audio/9AeGS6 ... a_sensible
słyszałem hit od dawna mi znany ;)
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

Ogólnie nie trawię takich rzeczy i nie kwalifikuję tego jako muzyki, ale to jest tak głupie że wpadło mi w ucho :D

http://grzesiekg50.wrzuta.pl/audio/8z6f ... iotrkowska
franc2

Post autor: franc2 »

Heh widzę że loża szyderców i krytyków się ujawnia tutaj,ja słucham metal,rock,drum'n base,techno,lubię takich wykonawców jak Yanni,Scooter,Abradab,WWO,AC/DC,Mettallica,Blenders itd.itp...Ogólnie zależy jaka jest impreza taka nuta.Nie lubię monotematyczności,mój brat słucha metalu,a jak jeździmy na imprezy słuchamy techno.
rocker

Post autor: rocker »

franc2 pisze:Heh widzę że loża szyderców i krytyków się ujawnia tutaj,ja słucham metal,rock,drum'n base,techno,lubię takich wykonawców jak Yanni,Scooter,Abradab,WWO,AC/DC,Mettallica,Blenders itd.itp...Ogólnie zależy jaka jest impreza taka nuta.Nie lubię monotematyczności,mój brat słucha metalu,a jak jeździmy na imprezy słuchamy techno.
No, w końcu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
vino1986

Post autor: vino1986 »

Prodigy, Massive Attack, Asian Dub Fundation, Basement Jaxx, Chemical Brothers, Daft Punk, Faithless, Fatboy Slim, Gorillaz, Limp Bizkit, Paul Oakenfold, Moby, Moloko, Royksopp, Timo Mass, Peaches...
napewno zapomnialem jeszcze o czyms...
a z Polskiego to glownie Hip Hop...
Abradab, Borixon, CNE i WSZ, Don Guralesko, Eldo, Fenomen, Fisz, Fu, Grammatik, Hardkorowa Komercja, Kaliber 44, Liroy, OSTR, Paktofonika, Pezet, Veto, WWO, Wyp-3...
no i zagraniczny Hip Hop ale nie chce mi sie pisac wykonawcow... do tego jeszcze dochodzi Techno, Trance, i muzyka elektroniczna...

generalnie kazdy gatunek sie slucha... ale w-w najczesciej...
unikorn

Post autor: unikorn »

Vino stestuj sobie Pendulum ;) tylko telki nie rozpierdziel jak będziesz na tym jeździł ;)
ODPOWIEDZ