Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Muzyka

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

Kinga

Post autor: Kinga »

heheh...ja w renocie najbardziej lubię słuchać lat 60- do 80-tych. Mam policyjne, cieniowane okulary z epoki, szyberek i sobie powolutku jadę. Tak jest najprzyjemniej 8-)
Yakkul

Post autor: Yakkul »

Kiedyś na topie była taka składanka "Jive Bunny and the Mastermixers" to były hiciory :mrgreen: każdy się przy tym bawił
Sweeper

Post autor: Sweeper »

obecnie nowy album Nelly Furtado ;D
Qucor

Post autor: Qucor »

Sweeper pisze:obecnie nowy album Nelly Furtado ;D
Słuchałem ostatnio w pracy niczego sobie...
osamiec

Post autor: osamiec »

ja tu jestem może i nowy (choć forum czytam już długo) to zarzuce też nico swojej nuty, co by urozmaicić. Ja preferuje nieco cięższy basik.

ludacriss
lupe fiasco
akon
david banner
dem franchize boyz
fat joe
juelz santana
kanye west
mims
nas
t.i.
tony yayo
timbaland
chamillionaire
diams
craig david

axwell

tiesto

travis
linkin park
limb bizkit
hoobastank
jimmy eat world
papa roach
30 seconds to mars

and many more...
osamiec

Post autor: osamiec »

aaa i jeszcze fallout boy i mnóstwo innego amerykańskiego garagu
Karol

Post autor: Karol »

linkin parku to i ja kiedyś słuchałem ;) ale to było dość dawno ( no... z 3 lata temu... :-P )

ale wtedy słuchałem też
The Bill
Sedes
Defekt Muzgó
Cela nr 3
Karcer
Moskwa
Para Wino

ale już mnie nie kręci ta muza... ;)
Qucor

Post autor: Qucor »

Oj temat się rozkręca...

Linkin Park / Papa Roach ? Limp Bizkit - mniam tych grajków to się nasłuchałem Papa Roach to nadal jeździ ze mną w autku i nawet w sobote dudniało jak myłem PotForka

A z excluziwów - One Minute Silience - cicho nie będzie...

Pozdrawiam 8-)
Kinga

Post autor: Kinga »

ach, jeszcze jedno. Jak spotkam czasem na czerwonym jakiegoś sportowca w niemieckim, nieco zaniedbanym aucie, puszczam mu na cały regulator Analogs, żeby się nieswojo poczuł :lol:
osamiec

Post autor: osamiec »

jednym słowem, nie lubimy golfiarzy... (z całym szacunkiem dla zwykłych, zdrowych na umyśle posiadaczy VW) :-P
Karol

Post autor: Karol »

czemu nie?? oni nie są wcale tacy źli... ;) tylko szkoda, że jeżdżą gorszymi, bo niemieckimi autkami ;) <żart>
Benon

Post autor: Benon »

U mnie zawsze ciężka muza od wieeelu lat.

-Dream Theater
-Clawfinger
-Ozzy
-Rammstein
-Tiamat
-In flames
-Children Of Bodom
-TSA
-Metallica
-Apocaliptyca

Niekoniecznie w tej kolejności i na pewno kilka pominąłem :)
potworzyca

Post autor: potworzyca »

Faithless, Moby, DJ Tiesto... to moi pretendenci... ;-)
Yakkul

Post autor: Yakkul »

-Dream Theater , Rammstein, Tiamat, Metallica

przypomniały się stare czasy, długie włosy podróże ze znajomą kapelką, pozdrawiam Time of Silience jeśli jeszcze istnieją ;-)

później po długim czasie i Tiesto słuchałem :lol: jak to człowiek się zmienia :mrgreen:
my_friend_goo

Post autor: my_friend_goo »

bjork
lamb
sigur ros
sonic youth
fisz
łona
erykah badu
pearl jam
bran van 3000
gym class heroes
massive attack
the doors
the streets
smashing pumpkins.....
...............dużo tego :-)
ODPOWIEDZ