Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

spotkania w kielcach

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
nikos
Posty: 438
Rejestracja: 6 lutego 2010, 12:29
Lokalizacja: kielce

Post autor: nikos »

to sobota po 20 mi pasuje
vino1986

Post autor: vino1986 »

a ze sie tak Kuchar zapytam byles :?: :-P sobota mi tez pasuje nawiazujac do tematu ;-) tylko dajcie znac jak cos...
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

ja niestety odpadam w sobote:(
KuchaR

Post autor: KuchaR »

vino1986 pisze:a ze sie tak Kuchar zapytam byles :?: :-P
Byłem,dojechałem na 10-tą ,o drugiej się zwinąłem.Pogoda mokra,tor śliski,kilku kolesi zaliczyło bandę na odcinku leśnym.Zadko który nie popełniał błędów.Z miesiąc Barbórka może się pojedzie. :-?
vino1986

Post autor: vino1986 »

Kuchar pisze:Pogoda mokra,tor śliski,kilku kolesi zaliczyło bandę na odcinku leśnym.
mnie wlasnie dlatego ta pogoda odstraszyla... i mi sie nawet jechac nie chcialo tam... :-/
Awatar użytkownika
nikos
Posty: 438
Rejestracja: 6 lutego 2010, 12:29
Lokalizacja: kielce

Post autor: nikos »

to jak dzisiaj?
to możne jutro?
vino1986

Post autor: vino1986 »

ze niby ze jutro ale o ktorej bo ja mam szkole do 18...
Konrad K_2

Post autor: Konrad K_2 »

kielczaki , czyje to wozidelko ?

Obrazek
Obrazek

przyznawac sie bo mam kilka pytan
Awatar użytkownika
nikos
Posty: 438
Rejestracja: 6 lutego 2010, 12:29
Lokalizacja: kielce

Post autor: nikos »

ktoś kupił turbawe od dziadka widmo?

trzeba było wejść do gtech i sie spytać :P
Konrad K_2

Post autor: Konrad K_2 »

dzis tam tankowalem i pytalem koleasia od gazu ale nie wiedzial , z znowu jestem w olsztynie
Piotrek
Posty: 999
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

też na nią trafiłem na przeglądzie, kiedyś też jechałem i też miałem okazję zobaczyć ze jednak ma odejście.
podobno jest to bryka któregoś pracownika z gtehu i owy użytkownik też śmiga po torze.
szkoda że się nie ujawnia na forum
tel. 694-451-356
Obrazek
vino1986

Post autor: vino1986 »

zapytam sie jutro mojego brata ciotecznego czyje to bo on tam pracuje... mowa oczywiscie o Gtech-u na Domaszowskiej :?:
kureckie30
Posty: 223
Rejestracja: 4 lutego 2010, 07:38

Post autor: kureckie30 »

mojego kolegi,tylna szyba z mojej białej wciaz z naklejka lata :), od dziadka z checińskiej jest w jedrzejowie
KuchaR

Post autor: KuchaR »

No no,co Ja widzę.Wreszcie ta piątka została upolowana,już myślałem że gdzieś skończyła na szrocie.Ostatnio ją Widziałem w Borkach 2005,przejechał nią Andrzej jak dobrze pamiętam. :->
Mam dwie fotki z borek zrobię skan to wrzucę. :-)
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 listopada 2009, 19:49 przez KuchaR, łącznie zmieniany 1 raz.
kureckie30
Posty: 223
Rejestracja: 4 lutego 2010, 07:38

Post autor: kureckie30 »

dobrze pamietasz :) na pierwszym zdjeciu jeszcze widac moj wydech i skrzynke narzedziowa - konkurs na najgłosniejszy wydech był oszukiwałem :)
ODPOWIEDZ