Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

"GTT" Upolowane piątki

Znalazłeś w okolicy Renault5? Zrób zdjęcie i wklej tutaj.

Moderator: Moderatorzy

GTT

"GTT" Upolowane piątki

Post autor: GTT »

Renóweczka Turbo2 Fajna klatka tył napędzik i tam wszystko

Obrazek

A tu może nie Piąteczka ale też renówka ale clio2.0 wsumie to nic nadzwyczajnego ale kobitka tym pomyka ale już wgniotka na drzwiach

Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 października 2007, 20:17 przez GTT, łącznie zmieniany 1 raz.
KuchaR

Post autor: KuchaR »

Wgniotka na drzwiach. :?:
Ktoś chyba nie uważał na parkingu. :-/
clio-energy

Post autor: clio-energy »

pierwsze auto mozna ci policzyć x3 bo to rarytas
GTT

Post autor: GTT »

Bardzo wielki rarytas te R5 masz całkowitą racje. A w clio to widać jak by słupek na parkingu....
Turbo

Post autor: Turbo »

SIARA PANOWIE, TOZ TO NIE ZADNE TURBO 1 CZY 2.... TO JEST POPROSTU R5 STARA BUDA NP ALPINE (ATHMO LUB TURBO) A MOZE NAWET ZWYKLA TL/TS/TX Z BLOTNIKAMI ALA TURBO 1/2, NAWET NIE SA DOKLADNIE WYKONANE ;-)
GTT

Post autor: GTT »

A jeśli nawet zwykła to i tak ładnie się prezentuje to klasyk a czy tubo czy nie to dla mnie nie ma znzczenia.
Awatar użytkownika
Bibi
Posty: 50
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 21:10
Lokalizacja: Sk±towni

Post autor: Bibi »

Może mi sie wydaje ale z tyłu widze zagłówki chyba że to jakieś odbicie w szybie ? :-/ ? :-/ ? A przecież na miejscu kanapy powinien być ten piekny silniczek :-|
GTT

Post autor: GTT »

To to ja też wiem jak bede szedl nastepnym razem to sie przyjrze
Yakkul

Post autor: Yakkul »

no jak się przyjrzeć to siara, a też się napaliłem. Dokładniej widać że coś nie podchodzi :-(
Ale piątka na piątkę upolowana czyli + :mrgreen:
Turbo

Post autor: Turbo »

PRZOD ZDERZAK TURBO 1/2 MA POD SAMYMI LAMPAMI, TYLNE BLOTNIKI NIE SA KWADRATOWE TAK JAK NA ZDJECIU TYLKO LEKKO PRZYOKRAGLONE, NO I NAJWAZNIEJSZE ZBIORNIKI PALIWA SA POD PRZEDNIMI SIEDZENIAMI A W ALPIE Z TYLU, WIEC GDZIE WIDZICIE WLEW :>, WLOT NA MASCE JEST NIEPOTRZEBNY BO W TURBO 2 WLOT DO KABINY JEST PROWADZONY SPECJALNUM KANALEM LAPANYM OD PRZODU MASKI...

http://www.r5alpine.com/Fran-R5-Turbo2.jpg

TU MACIE TURBO 2, CHYBA WIDAC RÓZNICE :>
Awatar użytkownika
Bibi
Posty: 50
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 21:10
Lokalizacja: Sk±towni

Post autor: Bibi »

Mimo wszystko na zdjeciu wyglada na kawał dobrej roboty
GTT

Post autor: GTT »

No bibi masz racje jeśli nawet to nie turbo 2 to ładna replika pewnie nie jeden z was chciałby taką mieć :)
makhi

Post autor: makhi »

czy ja wiem? takie udawanie to troche pozerstwo albo jak najsłabsza wersja silnkiowa z toną szpachli wielkimi spojlerami i dopalana gazem.Wolałbym jednak zadbaną sliczną wersje innego r5 a nie jakąś replike.
GTT

Post autor: GTT »

To junkersu założone go nie ma a jak z blachą to nie wiem tona szpachli? Raczej nie.... Zdjęcie trochę nie wyrażne ale na żywo ładnie wygląda
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

Pogratulowac kolesiowi ile musiał w nia pracy włożyć ż ;-) eby uzyskac ten efekt
ODPOWIEDZ