Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Akwarystyka

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

Arti

Akwarystyka

Post autor: Arti »

Zobaczmy co tu słychać? :)
Qucor

Post autor: Qucor »

Swojego czasu w domu mieliśmy nawet 3 akwaria...

W każdym inne rybki od Jesiotrów bo jakieś tak cudaczne dziwne rybki ale jak to bywa...
Wszystkim się znudziło i niestety era akwariów się skończyła :-/

Ja planuje założyć sobie akwarium bo fajna sprawa tak mnie jakoś uspokaja... ale to dopiero w nowym dom :mrgreen:

Pozdrawiam
Arti

Post autor: Arti »

ja też miałem 4szt
dwa duże, dwa mniejsze
2x80l i 2x40l
ale to było jakieś 10lat temu
głównie to hodowla pielęgnic z pozytywnym skutkiem, ale i inne ryby też


jak się z renią odkopię to planuję sobie takie powyżej 200l :mrgreen:
w tzw międzyczasie mój młody trochę podrośnie, bo teraz to się boję, żeby czegoś nie zmajstrował...
Yakkul

Post autor: Yakkul »

Mnie też się marzy akwarium ale kompletnie się na tym nie znam, jak byłem w zoo podobały mi się te podobne do "Nemo" :mrgreen:
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

ja mam akwarium jest powiedzmy przejsciowe na lato rybki wypuszczam do oczka a na zime do akwarium. ;-)
Arti

Post autor: Arti »

76stitch pisze:ja mam akwarium jest powiedzmy przejsciowe na lato rybki wypuszczam do oczka a na zime do akwarium. ;-)
ja też mam u teściów na działce oczko, bardzo niewielkie
ryby tam też zimują
i już 3lata są tam kupione przeze mnie ozdobne karpie i karasie
mają się na tyle dobrze, że jest ich coraz więcej :)
Karol

Post autor: Karol »

ja miałem przez 7 lat rybki :-P akwarium 145 litrów. jeszcze dwa mniejsze były ;) a co "hodowałem"... hmm.. Danio Malabarskie, Wyżej Troszkę gupików, na dole sumy, "kiryski", kilka glonojadów... ;) ładnie wyglądało i również pomagało się uspokoić... no ale się znudziło... ;)
KinioPP

Post autor: KinioPP »

Ja mam dwa (zdjęcia trochę nieaktualne)
25l
Obrazek

w nim mnożę krewetki:
http://s10.photobucket.com/albums/a119/ ... ieszkancy/

i 160l

Obrazek Obrazek

i mieszkańcy:
http://s10.photobucket.com/albums/a119/ ... ieszkancy/

Za dużo tych zajęć i skarbonek hehe.
Arti

Post autor: Arti »

no ładnie, ładnie :lol:
KuchaR

Post autor: KuchaR »

Jestem pod wrażeniem.Super zupełnie jak w sklepie zoologicznym. :-)
Benon

Post autor: Benon »

Też kiedyś miałem akwarium, świetna sprawa.
Pod koniec im więcej przy nim pracowałem(utrzymywanie Ph, kwasowości, lampy cuda nie widy), tym było gorzej-rybki mi padały.

Sentyment pozostaje i jak już postawię dom, to na pewno będzie akwarium i ławica neonków :)
Yakkul

Post autor: Yakkul »

A ja dziś widziałem w zoologicznym rybki z nóżkami :!: 20zł/szt już nie pamiętam jak się nazywały ale zaje..rąbiście wyglądały :mrgreen: No może przed zimą w końcu zdecyduję sie na własne akwarium jak zmienię mieszkanie :-D
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

A ja dzis do firmy strzeliłem sobie akwarium 40 litrow.
Mam neony 6szt , bojowniki 3 szt , guiiki 4 szt
Arti

Post autor: Arti »

fajnie :)
daj później jakieś foto
KinioPP

Post autor: KinioPP »

Gofer22 pisze:...bojowniki 3 szt...
Nie leją się?
ODPOWIEDZ