Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Grzybobranie

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

Arti

Grzybobranie

Post autor: Arti »

Może ktoś łazi po lasach? 8-)
Ostatnio zmieniony 1 października 2007, 21:13 przez Arti, łącznie zmieniany 1 raz.
konradmk

Post autor: konradmk »

:D :D :D
Arti

Post autor: Arti »

jak wrócę na chatę, wrzucę fotkę z wczorajszego :)
Awatar użytkownika
Bibi
Posty: 50
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 21:10
Lokalizacja: Sk±towni

Post autor: Bibi »

Uwielbiam łazic za grzybami. tez wczoraj byłem niestety fotek zadnych nie robiłem ale było obficie.
Karol

Post autor: Karol »

nie powiem, wczoraj nazbierałem 7 kg grzybów :) nazbierałbym więcej, ale nie miałem do czego :) aha, to bilans po spacerze po wycinku lasu o powierzchni 100 x 100 metrów ;) po całym nie łaziłem, bo mi się nie chciało :)
a jakie zbieracie??
ja tylko te z sitkiem :-P
el_palindo

Post autor: el_palindo »

a gdzie w okolice krakowa jeździta na grzyby ??
KinioPP

Post autor: KinioPP »

Jak byłem młodszy to na tym zarabiałem. Teraz już tylko do jedzenia :)
makhi

Post autor: makhi »

Ja bardzo lubię chodzić po lesie ale na grzyby chodzę tylko dla towarzystwa z narzeczoną i moim psiakiem.
Arti

Post autor: Arti »

Macie tu mojego Młodego z prawdziwkiem 8-) znalezionym wczoraj
szkoda, że nie zrobiłem mu foty w lesie...
jak na razie największy znaleziony przeze mnie :)
Obrazek
niestety słaba jakość poniższych zdjęć - telefon
tutaj klasyczny przykład muchomorków:
ObrazekObrazek
borowik ceglastopory
Obrazek
no i podgrzybek pośrodku pnia :)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 września 2007, 19:06 przez Arti, łącznie zmieniany 1 raz.
Arti

Post autor: Arti »

el_palindo pisze:a gdzie w okolice krakowa jeździta na grzyby ??
kawałek za Gdów, ale miejscówy nie oddam
Yakkul

Post autor: Yakkul »

Ale z tematem trafiłeś w sezon :D
Grzyby uwielbiam zbierać a w Bydgoszczy był istny wysyp

Obrazek

Symbole na mapie pokazują intensywność występowania grzybów jadalnych. Intensywność ta jest mierzona jako średnia ilość grzybów zebranych w ciągu godziny. Każdy symbol odpowiada jednemu zgłoszeniu a jego wygląd jest zgodny z legendą w lewym dolnym rogu mapy.

W okolicach Płocka jest trochę gorzej z grzybami co prawda zawsze wracam z pełnym koszem i jest co na obiad przygotować :-D
KuchaR

Post autor: KuchaR »

Ładne grzybki widzę się zbiera.Swego czasu chodziłem na grzyby teraz coś nie za bardzo.W tym roku jeszcze nie byłem nawet w lesie(po prostu Mi się nie chce).Trzeba będzie sie zmobilizować i wybrać do lasu. ;-)
Balos

Post autor: Balos »

W lesie jest super :-) też od małego jeżdziłem z dziadkami i z rodzicami na grzyby,
teraz to juz mniej czasu :-? w tym roku nie byłem ani raz ale może jeszcze zdaże na pare grzybków bo się rzuciły.
Efekt dzisiejszego grzybobrania moich rodziców :-D :

Obrazek
Arti

Post autor: Arti »

balos pisze:W lesie jest super :-) też od małego jeżdziłem z dziadkami i z rodzicami na grzyby,
teraz to juz mniej czasu :-? w tym roku nie byłem ani raz ale może jeszcze zdaże na pare grzybków bo się rzuciły.
Efekt dzisiejszego grzybobrania moich rodziców
no ładnie :)
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

a czy wszystkie jadalne :mrgreen:
ODPOWIEDZ