Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

elektryczne szyby w r5

Wszystko co związane z elektryką i elektroniką w Renault 5.

Moderator: Moderatorzy

makhi

Post autor: makhi »

Temat odżywa.
Czy zdarza sie wam że np rano jak wsiadacie do piątki to nie opuszczają sie szyby o coś przymarzło? mnie tak. Teraz na dodatek prawa szyba już wogóle nie reaguje jakby coś poszło (może silniczek) bo nawet nie słychać nic i nie przygasają swiatełka na desce.Czy to może być silniczek? jakie koszty i wogule ...
skończy sie zima będe musiał sie za to wziąć
skabol_87

Post autor: skabol_87 »

a jakie masz mechanizmy?? z jakiego modelu??
makhi

Post autor: makhi »

jeszcze tam nie zaglądałem ale powinny być z gtx 3 drzwiowego
Qucor

Post autor: Qucor »

Też tak mam ale jak kilka razy wcisnę klawisz to działa :-/

Może to wina klawiczy od szybek i wystaczy je w środeczku przeczyścić :mrgreen:
W sumie mi to na razie nie przeszkadza bo nie zawsze się tak robi ale warto spróbować wpierw nim się do mechanizmów dobierzesz :mrgreen:

Powodzenia :mrgreen:
supermonster

Post autor: supermonster »

a może kable w wiązce przy zawiasach drzwi się załamały? Mieliśmy tak w GTR...
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

niech sprawdzi czy dochodzi napiecie na włacznik i dopiero niech dalej szuka
makhi

Post autor: makhi »

zima idzie więc sie tak nie spieszy.Tyle że lusterko lubiłem se ręką ustawić bo ten wewnętrzny kikut jest o pupę potłuc.
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

mnie tam lusterko dobrze się reguluje od środka
dzik

Post autor: dzik »

K&*&%#

Mi wczoraj padla szyba kierowcy. Chcialem opuscic, cos zazgrzytalo i koniec. Silnik prad dostaje bo swiatlo lekko przygasa.
Na bank przymarzniety nie byl.
makhi

Post autor: makhi »

a mnie działa już.Czasem muszę kilka razy nacisnąć przycisk ale działa, to chyba przewody jak już ktoś pisał.
wsmpw

Post autor: wsmpw »

a ja bym kupił tanio podnośnik szyby pasażera jeśli ktoś ma tanio :oops:
rocker

Post autor: rocker »

Odświeżam :) Wyjąłem mechanizm (nie chciał podnosić) - niestety na "sucho" dobrze ciągnie, również tylko w jedną stronę.
Ki diabeł ?
jjmag

Post autor: jjmag »

prowadnice szyby oblukaj nawet daj jej troszkę oleju dla poślizgu i poruszaj samą szybą czy nie ma oporu, drugie przytrzymaj linkę i sprawdź czy daje rady pociągnąć
unikorn

Post autor: unikorn »

W drugą stronę, co dobrze nie daje, jakie są objawy? Strzela czy muli?
rocker

Post autor: rocker »

Jjmag - WYJĄŁEM mechanizm :)
Unikorn - po prostu muli i grzeje się silniczek strasznie :-(
ODPOWIEDZ