Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

elektryczne szyby w r5

Wszystko co związane z elektryką i elektroniką w Renault 5.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Bez zdjęcia tapicerki się nie obejdzie. Uważaj na szary uszczelniacz - lepi się do wszystkiego i jest nie do usunięcia :) Także tylko odzież robocza.
losiek

Post autor: losiek »

Panie, tapicerke i uszczelki to ja odrazu zdjalem. Tylko chodzi mi o to, że jest ciężkie podejście w tej chwili do śrub mocujących szybę bo jest ona na samym dole..Fotki to zrobie mechanizmu, jak go wyjmę. Więc się pytam czy mogę szybę sobie podnieść do góry jakimś sznurkiem albo co?
corey16

Post autor: corey16 »

podnosisz ręcznie, gdy szyba nie chce dalej iść naciskasz przycisk podnoszenia i tak do ustawienia żądanej pozycji
losiek

Post autor: losiek »

Luzy na prowadnicy (na tych plastikach na podnośniku) co powoduje lekkie klinowanie sie szyby bo się przechyla pod kątem, chyba sie tego nie da zlikwidować. plus syf. Napsikałem dużo penetrusa do rurki i wyczysciłem porządnie prowadnice i już nie spada i szybciej i do konca się zamyka. To, że się nie chciała podniesc jak opadła to pewnie dlatego, ze syf w rurce powodował "ślizganie się" trybików w silniczku po gwincie.
ODPOWIEDZ