Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Gdzie tankujesz?

O wszystkim i o niczym...

Moderator: Moderatorzy

Gdzie tankujesz?

BP
14
29%
Shell
12
25%
Aral
0
Brak głosów
Statoil
4
8%
Jet
2
4%
Neste
10
21%
Slovnaft
0
Brak głosów
CPN
3
6%
Inne
2
4%
Lotos
1
2%
 
Liczba głosów: 48

Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Gdzie tankujesz?

Post autor: 76stitch »

gdzie u was najlepiej zatankowac autko i gdzie byście niepolecali
Ostatnio zmieniony 8 października 2007, 07:36 przez 76stitch, łącznie zmieniany 6 razy.
makhi

Post autor: makhi »

ja nie polecam preem w okolicach morawicy
Qucor

Post autor: Qucor »

makhi pisze:ja nie polecam preem w okolicach morawicy
Koncern Preem wyszedł już z Polski kilka lat temu...

To jest jakaś prywatna stacja więc starają się dbać o klienta :mrgreen:

Ja LPG staram się tankować tylko na/z Statoil :mrgreen: Tak jakoś zaufanie mam do tego Koncernu gaziku jeszcze syfnego nie spotkałem...

Pozdrawiam 8-)
gufner

Post autor: gufner »

Zrobcie prawdziwa ankiete, z glosowaniem, procentami itp, dowiemyu sie co na rynku paliw piszczy :-)
A ja tankuje na Orlen i zawsze 98 Verva. Smiga az milo autko :-)
Benon

Post autor: Benon »

Ja najpierw tankowałem na Shellu, potem na Orlenie i nie widzę różnicy.
żuwik

Post autor: żuwik »

Dodałem ankietę, jak brakuje jakiejś opcji to dawajcie PW ;)

Inne to małe stacje nie występujące w koncernach, o małym prawdopodobieństwie spotkania w innym mieście, ale jak jest to stacja szczególnie zaufana to warto opisać w poście ;)

Ja osobiście tankuję na Jet'cie należącym do Makro, nie występuje pod szyldem Jet, ale nim jest. Co weekend promocja - cena 2gr wyższa niż w Auchan. Czasem jak ma przyjechać cysterna dają np. Pb98 w cenie 95, albo obniżkę do poniżej 4zł. Dziś np. jest 4,07. Wiecie ile moje auto pali więc złe paliwo to nie jest ;)

Wspomniany Auchan - dwie historie. Jedna krótka. Zatankowałem, hałas, 9l/100km, nie próbowałem nigdy więcej. Druga dłuższa. Pan koło 70-80 wymieniał u nas tłumik (CC700) i przy okazji podjechał na stację Auchan. Wrócił kiedyś przeprosić (!) że w myślach na mnie klął że coś mu zepsułem, gaźnikowcy zregenerowali gaźnik a auto dalej nie jedzie. Już mieli zamawiać nowy gaźnik ale zlali paliwo i woda była widoczna jak oka w rosole.

The end.
Maolat

Post autor: Maolat »

Tylko Shell / widac roznice jak pracuje silnik / czasem BP , na orlenie (stacja u mnie) auto mi popostu slabo jedzie ,
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

LOTOS :) tanio i dobrze :) i jeszcze karta rabatowa przy 50 znizka 50 groszy :P
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

Ja w Kielcach polecam schel, Statoil a radził bym unikac BP. Gaz do niczego jak zatankujesz to czuć jakbyś ciągnoł za sobą przyczepę i oczywiście takie stacyjki jak przydrożne tam to jest katastrofa poza jedna przy wlocie Kraków - Kielce w Nowinach a o reszcie napewno wypowiedza sie koledzy z Kielc ;-)
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

na trasie Kielce - Warszawa poleciłbym Petrochemie Płock jest ok. tanie i dobre paliwko :-D
Yakkul

Post autor: Yakkul »

Mam znajomych którzy pracowali/pracują na stacjach, teraz jest już większy nacisk na jakość obsługi klienta teren jest monitorowany. Ale powiem tak - dużo zależy od samych pracowników :-( większość kombinuje jak może, przynajmniej z tego co się nasłuchałem to szczęka opadła.

Jeśli chodzi o Płock to masakra, Petrochemia na miejscu a w mieście najwyższe ceny paliw w całej okolicy :shock: Pojedziecie dalej 20km te same stacje orlena a ceny 20 a nawet 40gr tańsze na litrze !

Bydgoszcz tankowałem pod Auchan a bliżej centrum jest najtaniej obok Galerii Pomorskiej -Carrefour. Nie miałem nieprzyjemności z jakością paliwa.

Dla lubiących zabawę mam programik w EXCEL`u który oblicza spalanie
Jeśli komp poprosi żeby włączyć makra należy je włączyć
Wypełniamy tylko jasne pola, po wpisaniu cyfr zatwierdzamy enterem więcej info na zakładce "info"
Sweeper

Post autor: Sweeper »

żuwik pisze:Ja osobiście tankuję na Jet'cie należącym do Makro, nie występuje pod szyldem Jet, ale nim jest.
To był JET i nigdy nie należał do Makro
Nie mał szyldów JET'a ale fakturki były zawsze z ConocoPhillips
Teraz nie ma już JET'a ponieważ ConocoPhillips sprzedał stacje Łukoilowi

co nie zmienia faktu, że też tam tankuje ;)
Arti

Post autor: Arti »

ja już się wypowiedziałem - prywanie shell
firmowo - shell, bp, orlen
supermonster

Post autor: supermonster »

Shell...

A propos Auchana - jak zatankowałem 98 we Wrocławiu wracając do Anglii to po tankowaniu pred granicą niemiecką wyszło mi 15/100.. A średnia z innych stacji - 9,5

Accordem 2,0
Arti

Post autor: Arti »

nie wiem jak to ma się do innych miast w Polsce, ale wiem na pewno i na 100% że np. cysterny BP zalewają paliwem na centrali Orlenu w okolicy Krakowa, a konkretnie w Olszanicy
może nie w 100%, ale jednak...
nie wiem czy z pozostałymi jest podobnie, ale gdzie sens i logika...
ODPOWIEDZ