Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Teatrzyk Achmed

Czyli forum na wesoło - wszystko co nas śmieszy :D

Moderator: Moderatorzy

supermonster

Post autor: supermonster »

faktycznie, można sie rozłożyć ze śmiechu...

ale nie wszystkie dowcipy są zrozumiałe dla mnie... specyfika USA.
Mariusz

Post autor: Mariusz »

dobre :lol:
potworzyca

Post autor: potworzyca »

rewelacja, koleś ma gadane i poczucie humoru....
supermonster

Post autor: supermonster »

i'll kill you!!
potworzyca

Post autor: potworzyca »

kiedy sobie o nim przypomne i tym i'll kill you.... poprawia mi sie humor... ;-)
supermonster

Post autor: supermonster »

Koleś który robi ten Show to Jeff Dunham - jego ostatnie DVD uzyskało status podwójnej platynowej płyty a bilety na tournee po USA w 90 % już sa wyprzedane. Koleś ma swoje pięć minut i niesamowity talent.

www.jeffdunham.com

Dla zainteresowanych jego twórczością - wejdźcie na Youtube lub Metacafe i wpiszcie dunham...

otrzymacie np. to:

http://www.youtube.com/watch?v=oy8EaMT7XPs

polskie napisy i dobre tłumaczenie...
gajosik

Post autor: gajosik »

on jest genialny... szczególnie z tym i`ll kill you
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

supermonster

Post autor: supermonster »

Nie do końca dosokonałe tłumaczenie w niektórych miejscach ale spoko! Dunham rulezzzz
ODPOWIEDZ