Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

SZUKAM ELEKTRYKA SAMOCHODOWEGO!!!

Wszystko co związane z elektryką i elektroniką w Renault 5.

Moderator: Moderatorzy

shogun

SZUKAM ELEKTRYKA SAMOCHODOWEGO!!!

Post autor: shogun »

SZUKAM DOBREGO I NIE ZA DROGIEGO ELEKTRYKA Z ŚLĄSKA ( najlepiej okolice mysłowic ) KTÓRY ZROBI PORZADEK W MOJEJ RENI 5 - MAM AUTKO ALE i OGROMNY BAŁAGAN W KABELKACH :( odziedziczony po poprzednim włascicielu !!! samochodzik narazie stoi :(

ps. poradzcie gdzie takowego znajde ??
qcnka

Post autor: qcnka »

my również przyłączamy się do tego pytania :-)
Yakkul

Re: SZUKAM ELEKTRYKA SAMOCHODOWEGO!!!

Post autor: Yakkul »

shogun pisze:SZUKAM DOBREGO I NIE ZA DROGIEGO ELEKTRYKA Z ŚLĄSKA ( najlepiej okolice mysłowic ) KTÓRY ZROBI PORZADEK W MOJEJ RENI 5 - MAM AUTKO ALE i OGROMNY BAŁAGAN W KABELKACH :( odziedziczony po poprzednim włascicielu !!! samochodzik narazie stoi :(

ps. poradzcie gdzie takowego znajde ??
no ładnie :-| z chęcią bym ci pomógł tylko że dojazd by więcej kosztował niż to wszystko warte.

Co potrzebujesz ? może po części pomogę online ;-)
shogun

Post autor: shogun »

Szkoda ze tak daleko mieszkasz chodz bys zerknoł :( ale cóż . W sumie to jest tak jak pisałem wyżej mam ogromny bałagan w kablach niby prawie wszystko chodzi oprócz obrotomierza !! ale pod kokpitem jest duży bałagan w kabelkach kilka wtyczek które nie pasuja do niczego pozatym jest centralny ale siłowniki nie działają nie wiem czy wogóle podłaczone do alarmu ?? itp ..... poprostu bardzo namieszane przez różne przekładki poprzedniego własciciela. I łudzę się że moze jakis elektromechanik był by to w stanie wyprostować :mrgreen:

pozdro
Yakkul

Post autor: Yakkul »

Najprościej tłumacząc, przed kierownicą, jak otworzysz maskę widać cewkę zapłonową, z prawej jej strony jak sie nie mylę wychodzi wtyczka i 3 kable, jeśli nie miałeś obrotka podłączasz w "wolne" miejsce a drugi biegun do masy. są schematy na forum
elmatias88

Post autor: elmatias88 »

Mam taki problem... Troszku nie działają mi kierunkowskazy kiedy nadepnę pedał hamulca... a jak puszcze pedał hamulca to dzialają :mrgreen: Pomożecie??
wencik

Post autor: wencik »

Hm... słaba masa?
graczu

Post autor: graczu »

dokladnie, przeczysc styki na tylnich lampach, pewnie sie gryzie z swiatlami stopu :)
elmatias88

Post autor: elmatias88 »

Dzięki wielkie
elmatias88

Post autor: elmatias88 »

Mam problem z tymi kierunkowskazami.... Przeczyściłem mase ale dzieje mi sie tak samo... jak włączam kierunkowskaz lewy albo prawy... powinna mi tylkoświecic jedna żarówka...prawda?? no to załączam kierunek lewy patrze na lampe a tu miga mi kierunek i dodatkowo tak lekko tez miga mi stop z taką samą częstotliwościa... tak jakby też tam płynął prąd ale świeci troszku ciemniej niz kierunkowskaz
Awatar użytkownika
cyklista
Posty: 350
Rejestracja: 4 lutego 2010, 19:36
Lokalizacja: £ ó d ¼

Post autor: cyklista »

ZAGADAJI NA TO GG 4048473 -JEST ELEKTRONIK JAK COS TO POWIEDZ ZE DAŁ CI GO A SKORO NIEMASZ GG
-
TO ODEZWI SIE DAM CI TELLEFON DO NIEGO ON MI ROBIM MODUŁ DO MOJEJ RENI A ON JEST ZE SLASKA MOZE ON CI POMOZE W TYM
Yakkul

Post autor: Yakkul »

elmatias88 pisze:Mam taki problem... Troszku nie działają mi kierunkowskazy kiedy nadepnę pedał hamulca... a jak puszcze pedał hamulca to dzialają :mrgreen: Pomożecie??
Sprawdź też kostki łączenie do tylnych świateł przy przednich drzwiach lewe i prawe (przy boczkach przeczyść styki) jeśli to nie pomoże zostaje ci miernik i sprawdzanie kabelka po kabelku wg schematu, nie trudne a czasochłonne.
shogun

Post autor: shogun »

Znalazłem Profesjonalny zakład Elektroniki i elektryki samochodowej ale najtańsi nie są :) Cóż będę robił swoje maleństwo powoli i na raty:| Ja by ktoś chciał mogę podac numer tel. Pozdro
JanGTX
Posty: 1
Rejestracja: 3 sierpnia 2016, 08:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JanGTX »

Podłączam się pod pytanie, mam 5 1.7 i szukam kogoś kto za rozsądne pieniądze podepnie komputer i zobaczy co i jak oraz podejmie się regeneracji rozrusznika. Znalazłem jednego pana co ma taką przejściówkę do komputera ale chce 200 PLN za samo podpięcie, więc nawet nie chcę wiedzieć ile weźmie za potrzebne naprawy. Nie zna ktoś dobrego elektryka/elektromechanika w Warszawie i okolicach?


Renault super5 1.7 GTX 1989r.
ODPOWIEDZ