Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

nadkola, zderzaki i inne z GTT

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Witam.

Chciałem podpytać jak idą prace poszerzeniowe(planuję także cośik takiego wykonać)

pozdrawiam
ps.ile kosztowały Cię te plastiki.
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

iwona/maciek pisze:Witam.

Chciałem podpytać jak idą prace poszerzeniowe(planuję także cośik takiego wykonać)

pozdrawiam
ps.ile kosztowały Cię te plastiki.
http://www.forum.renault5.pl/viewtopic.php?t=1109

tutaj jest ogloszenie odnosnie takich poszerzen
picia
Posty: 58
Rejestracja: 20 marca 2010, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: picia »

Trochę odkopie stary temat. Czy ma ktoś zdjęcia zakładania poszerzeń na tylne błotniki do zwykłe budy? Albo potrafiłby opisać dokładnie jak to ugryźć?
carmaker

Post autor: carmaker »

Obrazek wyciąć i nawiercić 3 otwory pod sróbki mocujace e' voila
picia
Posty: 58
Rejestracja: 20 marca 2010, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: picia »

Super, dzięki wielkie za zdjęcie :) A czy coś trzeba przycinać na łączeniu tylnego błotnika z progiem? Bo w tym miejscu mi trochę to nie pasuje...
carmaker

Post autor: carmaker »

cały felc aż do progu trzeba obciąć niestety niemam takiego zdjęcia na kompie jak bede miał odkręcone do malowania za kilka dni to moge zrobić foto.

[ Dodano: 11 Lipiec 2013, 15:53 ]
miałem uproszczoną sprawę bo brałem szablon z orginalnej budy gtt
picia
Posty: 58
Rejestracja: 20 marca 2010, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: picia »

No to będę baaardzo wdzięczny za foto (może się też innym przyda w przyszłości) ;)
picia
Posty: 58
Rejestracja: 20 marca 2010, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: picia »

Jeszcze mała prośba odnośnie poszerzeń. Czy mógłby ktoś zrobić zdjęcia łączenia poszerzeń przednich błotników z poszerzeniami progów i przylegania poszerzeń progów do progów samochodu? Bo w jednym i w drugim przypadku wychodzą mi szpary co mnie baardzo martwi... Czym to ewentualnie wypełnić? z góry dzięki za odpowiedzi
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Szpara między progiem-nakładką a progiem auta jest normalna - oryginalnie wchodzi tam taka gumowa uszczelka. Natomiast reszta poszerzeń powinna pasować bez żadnych szczelin.
ODPOWIEDZ