Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Spotkania w GDAŃSKU?

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

osamiec

Spotkania w GDAŃSKU?

Post autor: osamiec »

Panowie i Panie, klub liczy sobie 15 użytkowników z Gdańska, możliwe że więcej z samego pomorza. Dlaczego jeszcze nie odbył się (albo nic mi o tym nie wiadomo) żaden spocik gdzieś w okolicach gdańska?? czy byliby jacyś chętni na taki event?
steffans

Gdańsk

Post autor: steffans »

daj znać co gdzie jak i jestem chętnie
Michal-baszuro

Post autor: Michal-baszuro »

Z miłą chęcią ja się spotkam w okolicach trójmiasta coby popatrzeć na kochane piąteczki :D

Pozdrawiam
seba86

Post autor: seba86 »

tez bym wpadl, ale daleka droga zeby moja 5 wygladala tak jak bym chcial :-)
steffans

spotkanie

Post autor: steffans »

no moja nigdy nie będzie wyglądała jakbym chciał,ale zobaczyć co kto ma i omówić parę problemów technicznych lub ich rozwiązań bym chciał.
seba86

Post autor: seba86 »

to trzeba by jakis termin i miejsce ustalic
steffans

spot

Post autor: steffans »

ustalajcie termin, poczekajmy na odzew i sie spotkajmy.
Dimer

Post autor: Dimer »

Witam. Też jestem z gdańska. Jestem za spotkaniami tylko tak jak klubowicze piszą. GDZIE I KIEDY?
Yakkul

Post autor: Yakkul »

myślę że koledzy chętnie się spotkają i oblukają twoje autko, nie masz się zastanawiać :mrgreen:, ale nie będę pisał za nich ;-)
murczas99

Post autor: murczas99 »

chętnie tylko za jakies 2 może 3 miesiące mo moaja 5 w trakcie modernizacji
murczas99

Post autor: murczas99 »

a miejsce ? w osowie na parkingu castoramy !! :lol:
arnixx

Post autor: arnixx »

Popieram tą wizje
i daje wstępny termin:
może niedziela 06-01-2008
?? Sąjacyś chętni??
arnixx

Post autor: arnixx »

I może by tak powstala jakas pręzna grupa RENAULT5 z pomorskiego lub trojmiasta??
kto jest za tym??
murczas99

Post autor: murczas99 »

podklubik oki pasuje !! :lol:
steffans

gdansk

Post autor: steffans »

co z ta niedziela?aktualne?bedzie ktos?
ODPOWIEDZ