Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Spotkania w GDAŃSKU?

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

arnixx

Re: gdansk

Post autor: arnixx »

steffans pisze:co z ta niedziela?aktualne?bedzie ktos?
ja z kumplem bysmy byli na 1000 procent tylko ile osob jeszcze bedzie??
steffans

Post autor: steffans »

widze ze tylu chetnych ze ja chyba sie na tym parkingu juz nie zmieszcze.moze nastepnym razem
murczas99

Post autor: murczas99 »

o kturej dziś moze być 19 ??
murczas99

Post autor: murczas99 »

będzie ktoś
murczas99

Post autor: murczas99 »

????
arnixx

Post autor: arnixx »

to jak, sa jacys chetni na spotkanie?? :D:d
steffans

Post autor: steffans »

no ja jestem chętny.ale niech będą choć 4 samochody.
osamiec

Post autor: osamiec »

można by było się spotkać i pogadać... czemu nie, pogoda tylko kijowata jest
misiek

Post autor: misiek »

o lol moze uda sie jakis 2 spot zorganizowac az jeden byl w zeszlym roku
steffans

Post autor: steffans »

misiek pisze:o lol moze uda sie jakis 2 spot zorganizowac az jeden byl w zeszlym roku
widzisz.jak ty nie zorganizujesz spotkania to nie da rady.
misiek

Post autor: misiek »

no ja ostatnio z czasem ciezko ale pomysle najlepiej jak by kazdy napisal jakie dni ma najczesciej wolne bez zadnych nakazow rodzinnych itp
ReD

Post autor: ReD »

No no ... mozna by sie gdzies spotkac :) np. Pas startowy ( duzo miejsca xD )
osamiec

Post autor: osamiec »

Panowie i Panie, są propozycje by spotkać się w najbliższą niedzielę, tj 13 kwietnia po godzinie 18:30. Miejscem spotkania miał by być parking przy castoramie w gdańsku-osowej. Jest nawet co do tego założony temat w dziale spotkania.
stator

spocik w Gdańsku

Post autor: stator »

no cóż, czytając forum, widzę, ze temat umarł. Więc wznawiam wyzwanie - co z rokiem 2009?
Pas startowy na zaspie?
kiedy?
o której?
Pozdrawiam.
steffans

Post autor: steffans »

no ja bym mogl wpasc, ale 5 juz nie mam, ale jakby sie znalazl ktos z turbo albo gte to bym sie mogl swoim 21 sprobowac.
ODPOWIEDZ