Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Spotkania w GDAŃSKU?

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Henry
Posty: 83
Rejestracja: 16 października 2010, 17:25
Lokalizacja: Pruszcz Gdañski

Post autor: Henry »

Monia żarówka jest cała tylko alarm się uwziął i coś się dzieje że jak zapale światła to nie mam pozycji prawej z przodu i z tyłu, a jak zamykam auto albo otwieram to pozycje są bo alarm jest podpięty pod pozycje a nie kierunki.
--->Adrenaline is my fuel<---
--->Profesjonalne remonty głowic<---
"Pałucha" tel. 504 522 679

Obrazek
vino1986

Post autor: vino1986 »

a bezpiecznik sprawdzales :?: bo na alarmie osobno sa na obie strony bezpieczniki i moze ten od prawej poszedl sie jebac i dlatego powoduje to probem z pozycjami po tamtej stronie...
Henry
Posty: 83
Rejestracja: 16 października 2010, 17:25
Lokalizacja: Pruszcz Gdañski

Post autor: Henry »

vino1986, sprawdzałem, na razie jest za zimno żebym bawił się z tym ale jak będzie ciepło to zmieniam alarm bo ten mnie denerwuje bo ma swoje różne fochy :nerwus:
--->Adrenaline is my fuel<---
--->Profesjonalne remonty głowic<---
"Pałucha" tel. 504 522 679

Obrazek
michal969

Post autor: michal969 »

podziekowanie dla pomorzan za spota w miłym gronie mam nadzieje ze spotkamy sie na jakiejs wiekszej imprezie z klubowiczami z forum
ppozdrawiam
Henry
Posty: 83
Rejestracja: 16 października 2010, 17:25
Lokalizacja: Pruszcz Gdañski

Post autor: Henry »

Michał, będzie jeszcze nie jeden Spot, z resztą obiecałem grilla u siebie jak tylko będzie wiosna i pogoda nam na to pozwoli, a jeżeli chodzi o większą imprezę to ja na pewno zawitam w tym roku na Miedziankę, mam nadzieję że z resztą nie tylko ja będę z Pomorza :]
--->Adrenaline is my fuel<---
--->Profesjonalne remonty głowic<---
"Pałucha" tel. 504 522 679

Obrazek
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

jak dostanę wolne w robocie to tez jadę na Miedzianą .
PS. przełożyłem lampy z turbo i jakoś lepiej to wygląda niż na starych lampach pomimo że grill i brewki pod lampami są białe :]
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
ODPOWIEDZ