Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Maolat - Renault Clio RT 1.4i 1994

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Maolat

Maolat - Renault Clio RT 1.4i 1994

Post autor: Maolat »

Dane :
Renault Clio RT
Silnik : Energy E7J 1.4i monowtrysk 75 hp
Stan licznika : 125 tys mil
Rocznik: 1994
Wyposażenie : Wspomaganie, el,szyby, el, lusterka , centralny zamek , szyberdach , swiatla przeciwmglowe przednie, obrotomiez , wskaznik poziomu oleju , pelna regulacja fotela (gora-dol , regulacja pod ledzwie), i takie tam pierdolki ...
jest poprostu wszystko bez skory i klimy

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Po czterech dniach pracy w UK w końcu mam dupo-woza :) , zarobiłem kawałek grosza reszte czyli prawie większość mam :P od Rosiczkow (:*) , łapołem prace w recyclingu olejów , jakies 7 km od miejsca zamieszkania , pierwsze dni (3) smigalem renia Beti , i czas nastal znalesc cos swojego .... szukalismy czegos taniego , byla micra "92 za 200 funta ale kurnik w srodku i nic innego niema zero czegokolwiek :P, ale czekalismy , przeszla jedna r19 bez kluczyków bo sie zgubily ale auto legal i jezdzi pali na kable . czekalismy :P , pewnego dnia siadlem na neta :) kochany jebaj .. i juz prawie bralismy mikrona ale ... patrze i pojawila sie cliowka , hmm ladna , ciekawa na prawiepelnym wyposazeniu brak klimy i skory , a reszta cacy :) 300 funta ,,,, rosi zadzwonil ugadal sie na 280 :P no to co czas jechac po nasza zdobycz dystans 180 mil w strone (Leicester) :P 3 h jazdy ciekawie sie zapowiada . Niedziela godzina 16 kawa zrobiona :D Rosi wraca :) pakujemy sie w turbawke i jedziemy , nie wyjechalismy z naszej ulicy a Rosi wpadl na pomysl zabrania kluczy tak na wrazie co :D no to wsteczny i rura do domu , pakujemy wsio idzie z planem ,,, jakis po parunastu minutach okazalo sie ze zapomnielismy kawki ktora zrobilem na droge .... kij jedziemy , raz sie machlem i zle pokierowalem Rosica , zamiast w prawo pojechalismy w lewo , ale na szczescie bylo jakies dziwne balwankowate rondko pare mil za zjazdem i szybko wrocilismy :P , oka jedziemy ,, jedziemy .. brum brum , psyt , brum ,,, jedziemy ..... hmm jedziemy .... dojechalimy :P stoi rureczka :D kawka u panstwa sprzedajacyh :P ciekawe pogaduchy .... kapowalem tak z 3% wszystkiego .. wzium kasa na stol i jadim spowrotem :D po 10 metrach musialem sie zatrzymac bo lusterka jak nie w kosmos to na maroko byly ustawione , fotel kierowcy tak wysoko ze chaczylem o podsufitke ;] , ale okielznalismy renie i dalej jazda . zachaczylismy o KFC :P potem stacja . i zastala nas mgla ;] taka ze niewidzialem co sie dzieje przedemna :P ale jedziemy jedziemy jedziemy ;] godzina 12 w nocy zawitalismy pod chacjende , no i co :) renia smiga wsminice . spalanie 6.8 L na 60 mil :P przy predkosci okolo 110 120 kmf ,, Dziekuje bardzo Rosikowi i Beatryczce :) za @ll co dla mnie robia i jak duzo mi pomagaja :) obiecuje ze jak tylko lapki mi sie pogoja zaczne zmywac :P .....
Ostatnio zmieniony 6 listopada 2007, 01:00 przez Maolat, łącznie zmieniany 2 razy.
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

moze bys cos opisał??
energy??
Arti

Re: Maolat - Renault Clio RT 1.4i 1994

Post autor: Arti »

Maolat pisze:Dane :
Renault Clio RT
Silnik : Energy E7J 1.4i monowtrysk 75 hp
Stan licznika : 125 tys mil
Rocznik: 1994
Wyposażenie : Wspomaganie, el,szyby, el, lusterka , centralny zamek , szyberdach , swiatla przeciwmglowe przednie, obrotomiez , wskaznik poziomu oleju , pelna regulacja fotela (gora-dol , regulacja pod ledzwie), i takie tam [cenzura] ...
jest poprostu wszystko bez skory i klimy

Gofer22 - powyżej masz odpowiedź


Maolat Po pierwsze gratulacje
Ja mam podobną tylko że 3d i jasiek w kierownicy :-P
jestem zadowolony 8-)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

hehe - no proszę :) 300 funtów, a ja w Polsce znazałem za 3000 zł :(
i gdzie tu sprawiedliwość?
gratuluję - oby się spisywało bez problemów :)
supermonster

Post autor: supermonster »

widziałem, siedziałem, pochwaliłem...
Balos

Post autor: Balos »

Spoko MT :-) Clio fajna furka jest, też bym się raczej na nią zdecydował niż na Micrę.
Powodzenia :-D
clio-energy

Post autor: clio-energy »

gratuluje teraz rozumiem co mi paisałes na gg, renatka bedize sie dobrze sprawowac, a jakby co to w niczym nie rózni sie od piatki i wszystko sie zrobi samemu, tylko ta kiera jakas z du.py :D pozdro600
kuba

Post autor: kuba »

Samochodzik wypaśny bedzie śmigac jak przecinak
Qucor

Post autor: Qucor »

Hmm pierwszy zakup poważny na wyspach u Maolata :mrgreen:

Gratuluję i niech Cię wozi aż do momentu jak dopadniesz jakąś GTT :mrgreen:

Pozdrowienia Wyspiarze 8-)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

super autko :-) gratuluje :-)
buziak dla rosiczkow za pomoc :-D
żuwik

Post autor: żuwik »

Fajna i w rodzinie ;)

Pozdrówki 4U & them ;)
Gofer22

Re: Maolat - Renault Clio RT 1.4i 1994

Post autor: Gofer22 »

Artbrt pisze:
Maolat pisze:Dane :
Renault Clio RT
Silnik : Energy E7J 1.4i monowtrysk 75 hp
Stan licznika : 125 tys mil
Rocznik: 1994
Wyposażenie : Wspomaganie, el,szyby, el, lusterka , centralny zamek , szyberdach , swiatla przeciwmglowe przednie, obrotomiez , wskaznik poziomu oleju , pelna regulacja fotela (gora-dol , regulacja pod ledzwie), i takie tam [cenzura] ...
jest poprostu wszystko bez skory i klimy

Gofer22 - powyżej masz odpowiedź


Maolat Po pierwsze gratulacje
Ja mam podobną tylko że 3d i jasiek w kierownicy :-P
jestem zadowolony 8-)
Jak pytalem to jeszcze nic nie było tylko same fotki.
Arti

Post autor: Arti »

no to wszystko jasne :)
Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

super chruper MT ;-)
renatka to renatka!!

moje gratulacje, bardzo mi się podoba

pozdrawiam krainę deszczowców
Piotr
KuchaR

Post autor: KuchaR »

Gratuluje zakupu niech Ci dobrze służy. ;-)
Fajnie ze Zostałeś w renault.
ODPOWIEDZ