Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Organizacja III Ogolnopolskiego zlotu R5KP

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 358
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Organizacja III Ogolnopolskiego zlotu R5KP

Post autor: Linka^ »

W zwiazku z tym, ze zbliza sie koniec roku i trzeba zaczac negocjacje z pewnymi instytucjami w sprawie organizacji kolejnego zlotu R5KP, chcialabym poznac zdanie osob ktore uczestniczyly w poprzednich imprezach, odnosnie tego co moznaby zmienic, co dodac, poprawic (wszelkie pomysly mile widziane, szczegolnie te dotyczace konkursow ;)) co sie podobalo a co nie....
makhi

Post autor: makhi »

Klikam pierwszy a mnie nie było. Natomiast chciałbym być na tym co będzie i bardzo bym sie cieszył na sznur wlekacych się pomału piątek po Kielcach i okolicach a gdzieś w środku ja w swojej prawie :) białej piątce.Podobno nie było czegoś takiego.
graczu

Post autor: graczu »

bylem tylko na miedziance 2007 :)

co sie nie podobalo ? organizacja przejazdow przez tor. Trzeba pomyslec o bezkolizyjnej trasie tak aby moglo startowac wiecej aut jednoczesnie (przy zachowaniu zasad bezpieczenstwa). Mnostwo czasu sie przez to stracilo, przejechalem sie po torze tylko 2 razy (a chcialoby sie o wiele wiecej :) )
O ile to mozliwe to jeszcze pomyslalbym o zmianie zakwaterowania lub chociaz o upuscie - strasznie drogo niestety...

Tylko tych kwestii bym sie doczepil :) reszta - byla rewelacyjna. Ewentualnie taki maly pomysl co do glosowania na "najlepsze auta zlotu" itd - to moze druknac przed zlotem jakies male karteczki zeby glosowanie bylo bardziej zorganizowane (cos w stylu mini ankiet) a nie tak jak bylo teraz bieganie przy ognisku i pytanie kazdego po 5 razy :D
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 358
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

Makhi, faktycznie nie bylo, ale planujemy wlasnie cos takiego urzadzic :)

Graczu, cenna uwaga z tymi przejazdami, natomiast nie wiem co dokladnie masz na mysli z tym bieganiem i pytaniem po 5 razy- kazdy dostal kawalek kartki (fakt ze byla to prowizorka ;) teraz oczywiscie bedzie lepiej) na ktorej pisal swojego faworyta- potem podliczanie glosow i tyle :) ale racja z tymi ankietami, to moze byc dobry pomysl.

a co do cen, to moze nam sie uda znalezc sponsora- wtedy byloby o wiele taniej :)
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

A ja powiem BYŁO CZADOWO!!!!!!!!!!!!!
I tym razem przybywamy na trzy fury dwie R5 (moja i szwagra)
lagunka z laweta.
No i oczywiscie na caly zlocik nie tak jak w tym roku.
No i postaram sie o glosniejszy wydech co by miec naj glosniejsze autko zlotu.
A z tym przejazdem to super pomysł
Qucor

Post autor: Qucor »

No to zerkam :-D

Ja poprę pomysł gracza o trasę bezkolizyjną co będzie dużo skracało oczekiwanie na swoją kolej a co za tym idzie każdy więcej razy się kulnie po torze :mrgreen:

Reszta mi pasiła pole namiotowe gittara pasowało mi ogromnie i nie mam żadnych negatywów :mrgreen: a jeden znalazłem -> mrówki :roll:

W sumie to można by wymyślić różne konkursy wcześniej żeby można się było do nich przygotować jak:
- najładniejsze autko,
- najczystrze
- najbardziej zmajstrowane technicznie
- najbardziej zmajstrowane optycznie itp.

Głosowanie rzeczywiście na jakiś ankietach co to będzie wszystkie kategorie zawierała...

A i fajnie by było gdyby nie było takiej nerwówki z wpłatami jak przed Miedzianką 2007...

Ups... może mnie torszke poniosło w każdym bądz razie można by coś pomyśleć.

Pozdrawiam 8-)
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 358
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

Prosze jasniej z ta nerwowka.....bo z tego co pamietam kolo marca byly znane koszty i konto otwarte na wplaty :mrgreen:
reszta przyjeta do wiadomosci, dziekuje i czekam na dalsze ;-)
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

No to i ja jeszcze cos dodam.
Na tor smigamy jednego wiec jeden dzień mamy wolny, można by zorganizować jakiś mini rajd po Kielcach. Oczywiście jazda zgodnie z przepisami na orientacje jakies konkurencje jeszcze miedzy czasie
super zabawa kilka razy w roku startuje w czyms takim polecam.
trasa max 50 km i czad zabawa
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 358
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

cos w formie KJSu??
tor moze byc tylko w sobote- zostaje piatek wiec musielibysmy ustalic ze wszyscy bierzecie urlopy na piatek a przyjezdzacie w czwartek wieczorem;) troche sie boje tego pomyslu, ale wezme pod uwage ;)
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

taka jazda to raczej poznym wieczorkiem bym polecal
tak wiec mozna by to bylo zorganizowac w nocy z piatku na sobote.
Ja moge juz powiedziec ze jak trzeba bedzie to i na tydzien moge przyjechac.
Sweeper

Post autor: Sweeper »

Ewelina nie dodała dość istotnej informacji - prosimy tylko o konstruktywne opinie
temat mrówek do nich nie należy, a pole namiotowe raczej pozsotanie w tym smym miejscu ponieważ jest bliżej toru

co do konkursów - może być ich więcej, mogą być sprawnościowe jednak wiąże się to z większą dyscpliną ponieważ będziemy mieli mniej wolnego czasu na dłubanie ;)

co do przejazdu przez miasto to piątek wieczór jest sensowną propozycją ponieważ w sobotę rano nie każdy może być w stanie prowadzić samochód, a szkoda żeby doszło do niepotrzebnych komplikacji
Balos

Post autor: Balos »

A zabierzesz ze sobą Linka jakieś koleżanki :?: ;-)
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1362
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

przejazd przez Kielce całą kolumną może jakoś wcześniej nagłośnić w mediach ja mam szwagra pracował w radiu to dało by sie jakoś myślę zorganizować, co myślicie o tym
Qucor

Post autor: Qucor »

Linka^ pisze:Prosze jasniej z ta nerwowka.....bo z tego co pamietam kolo marca byly znane koszty i konto otwarte na wplaty :mrgreen:
reszta przyjeta do wiadomosci, dziekuje i czekam na dalsze ;-)
Nie o to mi chodziło :-P bardziej mnie zraziło to że chętnych na zlot na początku roku było mase a jak przyszedł ostateczny termin wpłat to była bieda...

Pomysł z rajdem na orientacje wkoło Kielc wypaśny pomysł na pewno znajdą się trasy godne uwagi... a z tego co mi się zdaje to Goferowi nie chodziło o KJS tylko bardziej coś ale "Gumbala300" tylko w piątkowym wydaniu nie liczy się ogień na trasie tylko dobra zabawa :mrgreen:

Pozdrawaim 8-)
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

- bezkolizyjna trasa - koniecznie :-) - ale trzeba by to tak rozwiazac zeby pomiar czasu byl latwy - meta i start blisko siebie jakos zeby ta sama osoba startowala i finiszowala zawodnikow :-D

- moze jakies numery startowe zrobic??
chocby na kartkach A4 takie duze na szybach... kazdy wplacajacy uczestnik bedize mial swoj numer i nick na kartkach i na szybke to :-) --- moge sie tym zajac :-)

- lista startowa - np alfabetycznie - zeby kazdy jechal rowna ilosc razy, wiadomo kto po kim ma czas na przygotowanie autka i wie kiedy wystartuje :-) - przyporzadkowane do numerow w/w

- przejazd przez kielce?? hmmm ciekawe ale latwo sie pogubic gdizes na swiatlach np... moze lepiej pojezdzic jakos po okolicy poza miastem?? po jakichs wiejskich drozkach :-D
chyba ze ktos obeznany by nas poprowadzil przez kielce glownymi drogami :-D caly przejazd widze tak ze jedizemy w 1 kolumnie powoli bez wyprzedzania i szalenstw - poprostu taki lansik :-)

- czwartek odpada, duzo ludzi nie bedzie moglo przyjechac... mysle ze piatek po poludniu tak jak zwykle bedzie najlepiej...

- trzeba ustalic konkretny termin - jak najwczesniej - mniej wiecej taki jak ostatnio - bedize ok :-)

- do kazdej oplaty za zlot proponuje doliczyc 5zl - zrobie za to plytki dvd i beda wyslane do kazdego uczestnika, bez pozniejszej zabawy w wplaty jak w 2007
obecuje ze tym razem beda wszystkie przejazdy :-D

reszta dzieki lince i innym byla super i nic bym nie zmienial :-)

i juz sie nie moge doczekac :-D
Zablokowany