Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Organizacja III Ogolnopolskiego zlotu R5KP

Moderator: Moderatorzy

żuwik

Post autor: żuwik »

Jakieś przejazdy dla idei przejazdu mi się nie podobią. OK że chcemy się pobawić, ale tym samym ktoś musi za to wszystko odpowiadać, wszyscy musimy odpowiadać za zatłoczenie dróg, trafi się jakieś skrzyżowanie gdzie nie wszyscy przejadą, potem kolumna stoi na boku czekając na drugą część i wszyscy muszą omijać.... Pomyślcie tez o innych uczestnikach ruchu. Rozgłaśnianie tego przez radio... nie wiem po co. Żeby ludzie wyszli z domów popatrzeć jak 20 osób postanowiło się spotkać? Wg mnie ani to walorów edukacyjnych, ani tak wiele radości a stresu i problemów co nie miara. Lepiej już jakąś sesję zdjęciową urządzić.

Co powiecie na konkursy "techniczne"? najszybsza wymiana żarówek albo zamiana koła na czas. Mogę przygotować też quiz wiedzy o R5.
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

no wiec tak jak przejazd kolumna to by trzeba do niebieskich sie usmiechnac.(da sie zalatwic)
i co do rajdu przez miasto to mialem na mysli jazde przepisowa zgodna z przepisami.
Za przyjazd przed czasem do punktu kontrolnego punkty karne itp itd
mozna dodac do tego na przyklad liczenie dat (sumowanie) z okolicznych kapliczek czy kosciolow.
zawsze troszke biegu wyjdzie nam na zdrowie.
mozna wykompinowac kilka opon i zrobic przejazd slalomem z zakrytymi oczami .
pilot by tylko mowil jak jechac (pelne zaufanie)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

konkurencje techniczne jak najbardziej :-) badzo dobry pomysl :-)
podobnie jak Quiz

i tez mysle ze lepiej podjechac w jakies fajne miejsce i porobic dobre fotki niz jezdzic po miescie :-)

i jeszcze tak jak mowilem w zeszlym roku - jakies konkurencje w autkach na np parkowanie na czas i takie tam... jna malym placu albo na kawalku toru... Linka mowila ze cos takiego mozna zorganizowac :-)
np
- parkowania tylem przodem rownolegle na dokladnosc i na czas
- slalom
- jakis taki malutki kjs na placyku z paroma slupkami
- hamowanie precyzyjne - np rysujemy kreche i trzeba w nia trafic przednimi kolami przy hamowaniu - na czas ruszasz kawalek prostej i hamowanie
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

mo9zna zrobic taki przejazd w jedna strone z tym hamowaniem a w druga strone przejazd w naj bardziej zblizonym czasie bez hamowania
konradmk

Post autor: konradmk »

A co powiecie na konkurs na najkrótszą drogę hamowania? Może to będzie impulsem do zapewnienia autku i sobie większego bezpieczeństwa? :)
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

szkoda opon
kilimr5

Post autor: kilimr5 »

jesli można swoje 5 gr to przydałby się jakiś harmonogram
co i jak o której
np: 13,00 przejazd do Chęcin
etc
kto chce to jedzie
kto nie to nie
z tym był mały problem zanim się wszyscy dogadali to późno się zrobiło
a tak Linka będzie miała łatwiej w panowaniu nad wszystkimi:)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

Hamowanie - ok - dobry pomysl :-)
tylko zmus wszystkich zeby jechali dokladnie z ta sama predkoscia i hamowali dokladnie od tego samego miejsca.... bez sprzetu to raczej niewykonalne...
chyba ze zawody rownolegle na zasadize eliminacji lub kazdy z kazdym :-D



PS dyskusja o drodze hamowania przeniesiona do POGAWEDEK
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

Czekam na przydzielenie terminu z AKK, jednak moze byc problem, poniewaz jak czesc osob wie- tor zostal zamkniety, odwolane imprezy ogolnopolskie (te regionalne sie odbywaja) ale na wiosne maja ruszac z remontem, wiec moze byc i tak, ze albo przesuna nam termin....
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

...albo nie bedzie toru?? ;-( ;-( ;-(
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

moze sie zdarzyc i tak niestety, ale na to wplywu nie ma juz nawet AKK kiedy robotnicy wejda....myslalam ze moze chociaz zaczna od odcinka lesnego- a tu niestety- od malej petli. dzis nawet po super oesie zawodnicy narzekali na nawierzchnie, padal snieg i grad ale jazda nie jak po mokrym, a po lodzie :roll:
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

to pojedizemy do lasu :-D heehhehe

kurde to by byla tragedia :-( a ile czasu ma trwac ten remont i kiedy sie ma zaczac ktos wie tam od nich??
graczu

Post autor: graczu »

a moze inne miejsce ? w sensie przy jakims innym torze :)
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

do wyboru poznan, do ktorego przeniesione sa imprezy WSMP Picanto Cup i Dacia Logan Cup, nie znajda dla nas miejsca, poza tym tu mnie znaja, tam nawet nie rozwaza mojej propozycji- tu jestem w stanie jakos sie dogadac- tam nie.
warszawa slomczyn- tor rallycrossowy nie na zawieszenia renowek, tez nie dopuszcza nas do glosu...
kucu

Post autor: kucu »

w poznaniu :) tylko pewnie finansowo bysmy niewyrobili...
Zablokowany