Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Organizacja III Ogolnopolskiego zlotu R5KP

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

kucu, nie o kase chodzi, jesi bedzie sponsor, a tak zakladamy w tym roku, ze jakiegos znajdziemy w koncu, to kasa nie gra roli- oni po prostu nie beda sie zajmowac jakims klubikiem internetowym i jego zlotem, bo maja full terminow imprezy ogolnopolskie, na skale europy, i szkoda im bedzie stracic termin- bo u nich wiaze sie to z o wiele wiekszymi kosztami niz u nas.....
znam ludzi z poznania, z nimi nie idzie sie dogadac, obiecuja jedno- potem sie wypieraja...
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

:-(
Qucor

Post autor: Qucor »

No to niedobrze się będzie działo jakby tor zamknęli...

Ale może do naszych planów nie konieczny będzie tor może wystarczy jakiś plac na którym będzie można ustawić próby sprawnościowe i ustawić jakiś krótszy tor a wymagający umiejętności od kierowcy...

Wtedy by mógł każdy przejechać więcej razy...

Takie moje 3gr z którymi możecie się ofkoz nie zgadzać :-P
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

Damy rade cos sie wymyśli.
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

Z drugiej strony mowili w AKK ze cos sie wymysli, ze musialbybyc wielki niefart zeby akurat roboty sie zaczely jak beda poustalane imprezy. nic to, narazie wymyslac innerzeczy, z torem powinno sie wyklarowac w przeciagu jakichs 2 tyg mam nadzieje.
Sweeper

Post autor: Sweeper »

zamiast toru można będzie przeprowadzić kilka prób sprawnościowych + np zabawa w ternie (poszukiwacze skarbów) z podziałem na grupy ;D

spokojnie jak na wojnie - jeżeli dogadamy się ze sponsorami to będzie ciekawie ;)
Qucor

Post autor: Qucor »

Sweeper pisze:spokojnie jak na wojnie - jeżeli dogadamy się ze sponsorami to będzie ciekawie ;)
Zapowiada się wypas trzeba auto składać :-P
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

Nom trzeba a roboty jest oj jest
Puchar capri z tego co wiem nie jest odwołany
Tak wiec szanse chyba spore mamy ze tor bedzie
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

a jaki termin??
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

W tym roku mieli 2 tygodnie po nas tak wiec pewnie w przyszlym jakis podobny bedzie
kucu

Post autor: kucu »

A moze na torze Fiata w Tychach ? :>

Duzo jest torow w Polsce ktore mozna wynajac za przystepna cene, tylko gorzej z noclegami w ich okolicy...
Mam nadzieje ze sie wszystko wyklaruje i bedzie tak jak w poprzednich latach. Trzymam kciuki 8-)


ps. jak bedziecie chcieli i by kogos to ciekawilo to moge wkleic jakies propozycje innych torow w Polsce :)
Arti

Post autor: Arti »

kucu pisze:
ps. jak bedziecie chcieli i by kogos to ciekawilo to moge wkleic jakies propozycje innych torow w Polsce :)
zawsze możemy poczytać ;-)
graczu

Post autor: graczu »

ja to bym chetnie zobaczyl jakie sa w ogole tory w Polsce, wiec wklejaj smialo :)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

jestem za :-)
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

Ok, widze ze temat zlotu przycichl, powyzsze opinie zostana uwzglednione natomiast na pozostale niestety nie mozemy dluzej czekac.

Zamykam.
Zablokowany