Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

snooker

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

clio-energy

snooker

Post autor: clio-energy »

ostatnio z sebasport zaczęliśmy grać w snookera, niesamowicie trudna gra, ale bardzo wciągająca, polecam każdemu. Ponizej kilka fotek z krakowskiego klubu FRAME ul. Smolki

Seba mierzy z krzyzaka

Obrazek

ja jak zwykle przez cały stół

Obrazek

mega zagrywka z "bazuki" seba sie pokładał ze śmiechu ale czerwona weszła :)

Obrazek
sebasport

Post autor: sebasport »

Fajnie było zajefajna gra.Trzeba troszke kilometrow wokol stolu zrobic :lol:

Bazooka mistrzostwo swiata.

Polecam wszystkim.
graczu

Post autor: graczu »

eh gdyby tylko miec fundusze to ja bym mogl grac codzien :) super sprawa, uczy cierpliwosci, systematyki i precyzji :)

poki nie zamkneli snookeriady w lodzi (ciekawe kiedy znow otworza) to grywalem czesto, teraz ogladam tylko zmagania na eurosporcie :)
sebasport

Post autor: sebasport »

To wpadnij do nas mamy super klubik spokoj cisza 3 stoły do snookera i 2 do poola.

Cena jest niska bo 15zeta za godzine a trener za friko :lol:
graczu

Post autor: graczu »

za daleko :) w lodzi snookieriada byla po 12/h, tez trzy stoly - jeszcze blisko mojej uczelni, wiec raj byl :D
clio-energy

Post autor: clio-energy »

sebasport pisze:Fajnie było zajefajna gra.Trzeba troszke kilometrow wokol stolu zrobic :lol:
na szybkiego jak liczylismy to poczas jednego frejma ze 2 kilosy sie zrobi,
btq

Post autor: btq »

Mega fajna gra. To fakt ze da sie niezle rozchodzic nogi. Gralem kiedys z kumplem ... niestety tak kaleczylismy niesamowicie ze nawet jednego frejma nie udalo sie skonczyc :)
Pozdro dla milosnikow i eurosportu ;)
ODPOWIEDZ