Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Benon - Ford puma

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

o pumie cos tam czytalem ze dobre auto z dobrym silnikiem i zawiasem i fajnie wywazone, nadajace sie do szybkiej jazdy...
Benon

Post autor: Benon »

Niezły offtop się zrobił tak w sumie.

Poproszę o podział tematu i przeniesienie do odpowiedniego działu :)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

przeniesione :-P
cichy

Post autor: cichy »

bardzo fajne autko...czy kobiece,hmmm nie bardzo, ale miejsca w środku to raczej nie ma tutaj za dużo-i pewnie wygodnie się siedzi tylko małej kobiecie ;-)

Gratuluje Benon zakupu, niech Ci dobrze służy! Lubie samochody,które zwracają uwage ludzi,a ten taki jest
Benon

Post autor: Benon »

Faktycznie obszerna to pumka nie jest, z tyłu dach jest nisko z powodu opadającej linii nadwozia, za to ma spory bagażnik- 240/725l
Mam niecałe 170cm wzrostu i za mną na upartego się ktoś wciśnie, z przodu jest sporo miejsca, więcej niż w piątce. Kubełki są trochę ciasne, ale za to dobrze trzymają na zakrętach.

No ale silniczek pierwsza klasa, 1,7 125km ze zmiennymi fazami rozrządu, przy wadze około tony
na prawdę fajnie to jedzie. Wg producenta 0-100 ok 9 sek, V max (sprawdzony :D ) 205km/h :) do tego ABS i kontrola trakcji, na prawdę można poszaleć.

Spalanie tez nie tragiczne, pierwszy bak do zapalenia rezerwy czyli około 35l orlenowskiej 95 wystarczyło na 400km ostrego upalania( w celu poczucia auta oczywiście ;) )
Sweeper

Post autor: Sweeper »

Puma kiedyś była w kręgu moich zainteresowań (jako samochód dla żony), ale stanęło na jednym nowszym i większym niż dwoma...
niech Ci służy :)
DREDZIOCH1

Post autor: DREDZIOCH1 »

Benek, ale popłynałes z ta puma. Przeciez to goowno straszne jest. Nie obrazaj sie, ale ja w tym czyms juz klimatu nie widze. Jak dla mnie to nie ma w sobie nic fajnego i klasykiem nie jest i nie bedzie najprawdopodobniej nigdy w przeciwieństwie do 5tki. Moze zmienie zdanie jak zobacze na żywo (daleko nie mam). To pisał miłosnik błękitnego owalu.
Jak to kiedyś przeczytałem na forum (nie pamietam jakim). Kupujecie nowe lsniace auta za koope kasy i co??? giniecie w tlumie takich samych, jestecie niezauwazalni.
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

hhehe widze ze ktos ma podobne zdanie do mnie :)

z niebieskiego owalu widze jeszcze dwa modele ktore chialbym miec no mzoe 3 :)

1 taunus potocznie zwany dziobakiem w kupecie
2 capri
3 grandzia z przeszczepem na v8 ostanio na allegro byla :D:D:D:D

ze znaku trójramiennej gwiazdy

1 w126 sec
2 w126 sel/se
supermonster

Post autor: supermonster »

DREDZIOCH1 pisze: Kupujecie nowe lsniace auta za koope kasy i co??? giniecie w tlumie takich samych, jestecie niezauwazalni.
Swięte słowa! Naprawdę trafileś w sedno sprawy... Przemilczę tu fakt że oprócz R5 mam Punto.... ;-)
Benon

Post autor: Benon »

Ja już swoje napisałem i zdania nie zmieniłem co do pumki, macie prawo do swojego zdania :)

PS
Dredzioch wcale nie trafił w sedno, bo pumek jest bardzo mało na drogach i na pewno nie giną w tłumie.

Monster o punto się nie wypowiadam... ;)

Pozdro
Beatrycze

Post autor: Beatrycze »

A ja uwielbiam pumki :D i prawda, jest ich bardzo mało na polskich drogach.

Bardzo chętnie bym sobie takim stworkim pośmigała :)
supermonster

Post autor: supermonster »

i to jest potwierdzenie że to samochód dla kobiet... :mrgreen:
Benon

Post autor: Benon »

supermonster pisze:i to jest potwierdzenie że to samochód dla kobiet... :mrgreen:
Czytaj ze zrozumieniem: ten samochód się podoba kobietom :)

Można by o tym rozmawiać godzinami.
konradmk

Post autor: konradmk »

zapytaj jakiejkolwiek kobiety czy podoba jej się evo :D każda mówi, że nie, bo takie brzydkie, skrzydło ma na klapie i kiepskie wyposażenie heheh.

puma ma 90 KM?
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

konradmk pisze:zapytaj jakiejkolwiek kobiety czy podoba jej się evo :D każda mówi, że nie, bo takie brzydkie, skrzydło ma na klapie i kiepskie wyposażenie heheh.

puma ma 90 KM?
No to nie wiem z jakimi kobietami rozmawiasz, boja nie znam takiej co jej sie evo nie podoba :P

Co do silnika odp jest wyzej -> 1,7 125KM
ODPOWIEDZ