Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Benon - Ford puma

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

konradmk

Post autor: konradmk »

Linka^ pisze:
konradmk pisze:zapytaj jakiejkolwiek kobiety czy podoba jej się evo :D każda mówi, że nie, bo takie brzydkie, skrzydło ma na klapie i kiepskie wyposażenie heheh.

puma ma 90 KM?
No to nie wiem z jakimi kobietami rozmawiasz, boja nie znam takiej co jej sie evo nie podoba :P
z takimi którym podoba się puma/tigra/ford ka itp :D
qcnka

Post autor: qcnka »

konradmk pisze:
Linka^ pisze:
konradmk pisze:zapytaj jakiejkolwiek kobiety czy podoba jej się evo :D każda mówi, że nie, bo takie brzydkie, skrzydło ma na klapie i kiepskie wyposażenie heheh.

puma ma 90 KM?
No to nie wiem z jakimi kobietami rozmawiasz, boja nie znam takiej co jej sie evo nie podoba :P
z takimi którym podoba się puma/tigra/ford ka itp :D


Hmmm.... mnie sie pumka bardzo podoba :-) Swego czasu tez o niej myślałam ale wyszło jak wyszło i są dwie Reńki no i oczywiście zadnej bym na pumke nie zamieniła:-) A za evo to bym się chyba dała pokroić :-) Jeszcze taką rajdóweczke co miałam przyjemność z Gabrysiem jechać..... mmmmmmm :-) miodzio !!!!!
konradmk

Post autor: konradmk »

ok ok ale ty znasz nazwy marek samochodów więc się nie zaliczasz do kobiet o których pisałem ;)
Beatrycze

Post autor: Beatrycze »

mnie sie podoba puma, za to tigra i ford ka nic a nic, sa beznadziejne...

jak zauwazylam, napisales, ze kazda kobieta mowi iz evo jest brzydkie, nasze kolezanki z forum chyba udowodnily, ze sie mylisz, wiec nie oceniaj tak pochopnie ;)

wybaczcie mi ten OT
supermonster

Post autor: supermonster »

mojej potworzycy ani EVO ani STI się nie widzi... co do pumy to nie wiem. 8-)
arex2006

Post autor: arex2006 »

puma ładna? kwestia gustu, mnie się taka paszcza
Obrazek

nie podoba !!
Benon

Post autor: Benon »

Piątala wyjechała z garażu w końcu, na dzień dobry poprawiłem polerkę felg i takie tam duperele. Trzyma się dzielnie, do pumeksa nie porównuję ;)
Obrazek
Sweeper

Post autor: Sweeper »

supermonster pisze:
DREDZIOCH1 pisze: Kupujecie nowe lsniace auta za koope kasy i co??? giniecie w tlumie takich samych, jestecie niezauwazalni.
Swięte słowa! Naprawdę trafileś w sedno sprawy...
takich głupot dawno nie czytałem
a Wasze R5 to od razu były używane?
kiedyś również musiał się znaleźć pasjonat który zostawił w salonie 2x więcej za wersje GTE

strasznie pokrętna ta Wasza logika...
a Puma przejdzie do historii jako kultowe autko (z pewnością szybciej niż Tigra)

a żeby nie był to całkiem OFF TOP to fajny czarny duet Benon :)
przyjedziesz dwoma autkami na zlot czy tylko Pumą ;)
Benon

Post autor: Benon »

Tak zupełnie szczerze, to chętnie bym wpadł na zlot, ale piątką się nie odważę taki kawał śmigać, a pumeksem to chyba nie wypada, chyba, że sie mylę :)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

zawsze wypada :)
ja pojadę Lopezką :D
supermonster

Post autor: supermonster »

oj Sweeper - czepliwy sie zrobiłeś ostatnio. Chodziło o nowe auta popularnych marek w popularnych wersjach. GTE/GTT kiedyś było nowe, to fakt. Ale nie sprzedawało się w takich ilościach jak zwykłe Campusy. Na dzień dzisiejszy sam obracam głowę za nowymi nietuzinkowymi autami w limitowanych bądź z najwyższej półki wersjach - one się nie zbrzydną!
Benon

Post autor: Benon »

A propos GTT i GTE, to myślałem, że dostanę baty na torze, bo na prostej pumeksa odstawiają, a tu taki suprise :arrow: najlepszy czas zrobił pumeks :mrgreen:
żuwik

Post autor: żuwik »

Nie odstawiają. GTE brałem ja, Ty brałeś mnie. Z GTT nie dane mi było się mierzyć, bo była aż jedna :P
Benon

Post autor: Benon »

Puma była i się rozbiła, moja piąteczka śmiga cały czas, Viva Renault :D

Obrazek

Zayebany w doope dojczewagen- Octavia zmasakrowała mi przód i nie opłacało się naprawiać...

Nie żałuję i tak chciałem sprzedać tego pisofshita.
vino1986

Post autor: vino1986 »

pewnie znajac zycie juz go rdza chrupala i to dobrze z tylu 8-) te typy tak maja jak na forda przystalo
ODPOWIEDZ