Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

zdjecie :-D

Czyli forum na wesoło - wszystko co nas śmieszy :D

Moderator: Moderatorzy

Yakkul

zdjecie :-D

Post autor: Yakkul »

Hardcore ;-) Dla mnie to jest hardcore silnik oki a buda w stylu barbie

http://www.rx-7.org/gallery/1stgen/images/barbie.jpg

Ps. A już myślałem że mu pociągnie HA HA HA :lol:
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2007, 15:37 przez Yakkul, łącznie zmieniany 1 raz.
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

yakkul - juz drugi raz cie poprawiam w ten sam sposob... nie wszycaj jakichs linkow filmow itd do teamtu KAWAŁY - tylko bezposrednio do HUMORU... w kawałach ma byc tresc kawalow i tyle....
qcnka

Post autor: qcnka »

Lodoo pisze:yakkul - juz drugi raz cie poprawiam w ten sam sposob... nie wszycaj jakichs linkow filmow itd do teamtu KAWAŁY - tylko bezposrednio do HUMORU... w kawałach ma byc tresc kawalow i tyle....
I nie wiem po co zakładasz kolejny temat! Jest temat "Śmieszne filmiki" i tam powinieneś go dać. Bo zauwazyłam, ze co Ci sie cos nawinie to od razu zakładasz nowy temat a w ten sposób robi sie burdel. Pomijając fakt, że zatytuowałeś temat "filmik" a wrzuciłeś jakieś słabe zdjęcie... Po co zakładać temat w temacie! :-/
Jeśli się mysle to mnie poprawcie.
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

1. bo nie da sie przeniesc do istniejacego podtematu jakiegos posta z innego tematu, a co najwyzej wydzielic go do nowego tematu w glownej kategorii
2. nazwa "filmik" bo nie ogladalem wiec nie wiem co to jest - wiec go tak nazwalem

jednak to zdjecie :-D - juz otworzylem :-D

a jesli to bylo do yakkula to juz go upomnialem, nie musisz pisac drugi raz qcynka
qcnka

Post autor: qcnka »

Lodoo pisze:1. bo nie da sie przeniesc do istniejacego podtematu jakiegos posta z innego tematu, a co najwyzej wydzielic go do nowego tematu w glownej kategorii
2. nazwa "filmik" bo nie ogladalem wiec nie wiem co to jest - wiec go tak nazwalem

jednak to zdjecie :-D - juz otworzylem :-D

a jesli to bylo do yakkula to juz go upomnialem, nie musisz pisac drugi raz qcynka

to było do Jakula ale ja go absolutnie nie upominam :) nawet nie miałam nic takiego na myśli :)
a do Ciebie : dziękuje, ze wyjasniłeś mi istote przenoszenia podstów do podtematów ;) a od siebie dodam, ze szkoda, ze nie ma takiej opcji.

Dziekuje, koniec :)
Yakkul

Post autor: Yakkul »

faktycznie zrobiłem to zbyt pochopnie, rozumiem ideę działania forum.
Sorki, zostało mi się tylko poprawić :-|
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

luzik ;-)
kuba

Post autor: kuba »

lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

dobre :-D
supermonster

Post autor: supermonster »

Obrazek
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

supermonster pisze:Obrazek
o co tu chodzi ???
supermonster

Post autor: supermonster »

chyba miałeś ostry weekend Wasq - a jak myślisz... jak oni wyjadą z powrotem na drogę?
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

heheheh wlasnie zastanawialem sie jak wjechali ale myslalem ze nie o to chodzi :P
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

niezle robole :-D hehehehhe
Sweeper

Post autor: Sweeper »

supermonster pisze:a jak myślisz... jak oni wyjadą z powrotem na drogę?
odkręcą jeden ze słupków?
ODPOWIEDZ