Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

graczu da hunter :)

Znalazłeś w okolicy Renault5? Zrób zdjęcie i wklej tutaj.

Moderator: Moderatorzy

graczu

graczu da hunter :)

Post autor: graczu »

Niestety w Lodzi zbyt wiele piatek nie ma (patrzac chocby na zbior Linki :P )

Ale pare udalo sie upolowac, mialbym o 2 wiecej ale jedyny aparat mam w komorce i obie wyszly niestety tak fatalnie ze nie ma co umieszczac

Obrazek
rog politechniki / wroblewskiego

Obrazek
rog politechniki / obywatelska

narazie skromnie, ale jak tylko cos zlapie to wrzuce :)
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

nie narzekaj tylko pstrykaj fotki, zdjecia nie sa najgorsze :-D
graczu

Post autor: graczu »

kolejna zlapana - az sie zatrzymalem zeby zrobic lepsze fotki :) pare godzin pozniej jak jechalem tamtedy znow to widzialem ze gosc ja pchal, wiec pewnie byl jakis problem

Obrazek

Obrazek
ulica maratonska
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

i znów 5-cio drzwiowa ty to masz farta ;-)
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

farta ??? graczu szuka dawcy czesci do siebie :P
graczu

Post autor: graczu »

malu update - 4 zlapane, z czego jednej praktycznie nie widac bo ciagle robie fotki telefonem... ale wypatrzylem jeszcze jedna na retkinii i musze tam kiedys okazyjnie fotke strzelic :D

Obrazek
Obrazek
Zlapana na Retkinii, ulica Maratonska :)

Obrazek
Obrazek
Najciekawszy okaz narazie, wydaje mi sie ze to GTE, ale nie wiem, moze same poszerzenia sobie dorobil. Kolorek raczej nie jest z palety Renault. Ma ladna lotke i glupia naklejke sport na tylniej klapie ;) Ze 2 lata temu ja widzialem w tym samym miejscu - ulica Stefanowskiego, kolo polibudy :)

Obrazek
Obrazek
Na ulicy Narutowicza, jechalem z kumplem jego scierka (sierra :) )

Obrazek
Tej to robilem 3 fotki, wszystkie wygladaja jak kupa, no ale wrzucam. Zielonkawa 3drzwiowa, campusik raczej :) ulica Maratonska.
KuchaR

Post autor: KuchaR »

Jedno ale jakie Mam to do tej niebieskiej.To że nie ma poszerzenia z tyłu na tylnym lewym błotniku to jaszcze obejdzie.Przód to podchodzi wiejskim tuningiem. :->
Po co takie orurowanie w reni i jaki to ma zastosowanie. :?:
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

z tego co pamietam to jest 1,7 GTE przyjzezdza do mnie po czesci
graczu

Post autor: graczu »

maly update - zapomnialem ze na telefonie mialem jeszcze zdjecia jednej zasypanej w zime :]

Obrazek
Obrazek
okolice rogu kosciuszki/mickiewicza, stoi tam dosc czesto

no i ostatnio widzialem tez taka ni to fiolet ni to niebieski, po tuningu, ryczala za 3 auta... jechala radwanska wiec wydaje mi sie ze wracala od wasqa ze sklepu ;) ale nie zdarzylem foty zrobic
wsmpw

Post autor: wsmpw »

nie była na pabianickich blachach i miała rejestracje na zderzaku z tyłu?
graczu

Post autor: graczu »

tak, bankowo miala zaspawana klape
wsmpw

Post autor: wsmpw »

a miała poszeżenia od GTT i zderzak przedni zwykły?
graczu

Post autor: graczu »

a tego to Ci nie powiem bo bardziej widzialem ja z tylu no i juz az takich szczegolow nie pamietam - a co, znasz to autko?
wsmpw

Post autor: wsmpw »

tak jak było na pabianickich blachach to napewno znam gość kiedyś oferował częsci na forum może pamiętasz "wiater23"
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Graczu,może wkrótce ustrzelisz Prezesa :-)
ODPOWIEDZ