Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

mala predkosc

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

macky
Posty: 404
Rejestracja: 5 lutego 2010, 17:49
Lokalizacja: Gr±dy

mala predkosc

Post autor: macky »

posiadam silnik 1.4 na gazniku moj problem polega na tym ze nie moge rozwinac wiekszej predkosci niz 100km/h doradzcie co to moze byc
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Pewnie jakieś elektroniczne zabezpieczenie ;)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

uszkodzony silnik, uszkodzony uklad paliwowy, uszkodzony uklad zaplonowy, slizgajace sie sprzeglo...
macky
Posty: 404
Rejestracja: 5 lutego 2010, 17:49
Lokalizacja: Gr±dy

Post autor: macky »

sprzeglo ok przewody tez. co do silnika nie wiem zmienialem gaznik i nic a do tego pali 9litrow
gufner

Post autor: gufner »

Jakie masz obroty przy tych 100km/h. Jak niskie i poprostu silniczek nie chce dalej ciagnac to go bedziesz musial remontowac lub wywalic. Poprostu nie daje juz rady i koniec. Jak wysokie a sprzeglo oki, hmm to nie wiem :)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

podaj max predkosci na wszystkich biegach....

moze skrzynia z dizla i piatka dluuuga i silnik nie ma sily ciagnac.....
macky
Posty: 404
Rejestracja: 5 lutego 2010, 17:49
Lokalizacja: Gr±dy

Post autor: macky »

mam niskie obroty obrotomierza brak musze sprawdzic jakie sa predkosci a na 4 i 5 tylko 100
graczu

Post autor: graczu »

a moze zamknij drzwi i klape bagaznika ? :D a tak serio to czy silniczek sie dobrze zbiera na pozostalych biegach ? jak tak to znaczy ze raczej cos ze skrzynia

jak nie to raczej cos z silnikiem

sprawdz tez czy kola sie kreca same jak podniesiesz auto (tylnie) i czy stawiaja tylko delikatny opor (przednie)
macky
Posty: 404
Rejestracja: 5 lutego 2010, 17:49
Lokalizacja: Gr±dy

Post autor: macky »

nie najgozej sie zbiera ale porownujac do innej 5 z takim samym silnikiem to nie mam szans musze podniesc i sprawdzic jak sie kreca
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

jesli i na 4 i na 5 100 to moze sie predkosciomierz zacina :-D
a tak powaznie - obadaj zaplon... moze masz jakos na tyle cofniety ze auto nei ma mocy...
150 nie powinno byc problemem....

jakby kola stawialy taki opor zeby auto mialo jechac 100 to by ich reka nie dalo sie okrecic... a przy powolnej jezdzie by samo hamowalo :-D to nie to

sprawdz kompresje... silnik moze juz poprostu miec dosc
macky
Posty: 404
Rejestracja: 5 lutego 2010, 17:49
Lokalizacja: Gr±dy

Post autor: macky »

kompresje sprawdzilem ma po 12 i 11 zaplon byl sprawdzany licznik zmieniany
macky
Posty: 404
Rejestracja: 5 lutego 2010, 17:49
Lokalizacja: Gr±dy

Post autor: macky »

co do predkosci na poszczegolnyhz biegach to 2 do70 3.4i5 do 100
makhi

Post autor: makhi »

hm a jak wygłąda sprawa pedała gazu.Nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć czy duża jest rużnica kiedy masz pedał w podłodze a kiedy w polowie?
a może ci dywanik wszedł pod pedałi nie dociskasz do końca bo to co piszesz to dziwna sprawa, ja swojego fiata cc z silnikiem 700 w gazie do stówki rozchulam a przy dobrych wiatrach i 120 pujdzie
macky
Posty: 404
Rejestracja: 5 lutego 2010, 17:49
Lokalizacja: Gr±dy

Post autor: macky »

dywanik odpada a pedala nie sprawdzalem ale jak osiagnie ta predkosc to czy w polowie czy do oporu to nie ma roznicy nie przyspiesza i silnik nie wyje tak jakby nie mial mocy go dalej ciagnac
wsmpw

Post autor: wsmpw »

może za małe ciśnienie paliwa wydech zapchany....różnie bywa.. trzeba by posłuchac przejechać sie :roll:
ODPOWIEDZ