Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

GOFER22 ALFA 156 2,5 V6

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Gofer22

GOFER22 ALFA 156 2,5 V6

Post autor: Gofer22 »

A to mój nowy nabytek
Autko ma przejechane 164 tys km serwisowane do końca i kupione od pierwszego właściciela.
Stan autka bdb.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
To kilka fotek nowego nabytku
W przyszłym tygodniu dostanie lpg niestety ale inaczej sie nie da
Jest do zrobienia kilka drobiazgów ale jeździ sie super przyklejone autko do drogi super.
Wczoraj była jeszcze czysta ale pogoda straszna dlatego fotki narazie tylko takie
shark

Post autor: shark »

z tego co mi wiadomo na temnat tego autka to będziesz baaardzo żałować że go kupiłeś przynajmniej pod względem spasowania i wydatkami
makhi

Post autor: makhi »

a wiecie czemu kierowcy alfy nie pozdrawiaja sie ?
bo sie widzieli rano w serwisie
hihih

Nie przejmuj sie ładne cacko i napewno bedzie ci dobrze słuzyła
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

Ale ja mam szwagra który pracuje w serwisie wybrał mi naprawde dobry model.
Zna to auto od nowosci robił w nim przeglady wszystkie.
A z wydatkami sie licze wiem ze nie jest tanie autko w czesciach.
Ale za to jak sie prowadzi i jak zasuwa miałem honde civica v-tec i była zdecydowanie wolniejsza
I to przyspieszenie 7,3 do setki
kuba

Post autor: kuba »

Autko ładne kiedys robiłem w takiej rozrzad fajana zabawa jest z rolkami paska autko generalnie ma fajne zawiecho ale drogie w serwisie mam nadzieje że bedzie ci sie ładnie zapier... pozrawiam
Arti

Post autor: Arti »

alfa rula :mrgreen:
supermonster

Post autor: supermonster »

po Punto ja się leczę od włoskich. Kumpel kupił podobną w Anglii - przyciski z deski mu wypadają...
Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

piekna!

jtd mogłeś wybrać..
ale jest lanca cholerna :) no mi się widzi!
wielkie gratki
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

renata pisze:piekna!

jtd mogłeś wybrać..
ale jest lanca cholerna :) no mi się widzi!
wielkie gratki
Zdecydowanie wole benzynkę i silnik V a nie jakieś tam rzędowe
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

supermonster pisze:po Punto ja się leczę od włoskich. Kumpel kupił podobną w Anglii - przyciski z deski mu wypadają...
A juz nie macie punto??
Ale jakie przyciski tam żadnych nie ma tylko od awaryjnych??
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2008, 19:49 przez Gofer22, łącznie zmieniany 1 raz.
sebasport

Post autor: sebasport »

Ladna ;-) Gratuluje

Kumpel miesiac temu tez kupił alfe tylko 159 2.4 Jtd Q4 w full opcji. 200 kucy i wczoraj bylismy w V-Techu ma teraz 238 kucy i 490 niutków. Zajebiscie zapie....


Alfy sa piekne.
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

Nom ta teraz po przesiadce z lali 3,0 tez zapier... jeszcze sie nie przyzwyczaiłem zrobiłem na razie jakieś 500 km
graczu

Post autor: graczu »

Alfy sie psuja, ale jak ich mozna nie lubic :) piekne auta (choc ja choruje bardziej na 147 :) )

gratuluje zakupu i oby ta nie potwierdzala stereotypu
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

No troszke sie moze i psuja ale 2,5 podobno sa spoko wiadomosc sprawdzona od szwagra który pracuje w serwisie.
supermonster

Post autor: supermonster »

Punto jeszcze mam... a co do przycisków - tak mi powiedział.
Zablokowany