Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

żuwik - Renault 21 TXI 2.0 12V '91r

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

żuwik

Post autor: żuwik »

Jest, ale jest nie do zrobienia. Niestety. Znaczy do zrobienia, ale zbyt dużym nakładem finansowym.
Sweeper

Post autor: Sweeper »

sprzedajesz autko?
Obrazek
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

Przecież na 1wszej stronie pisze, że fotka wykonana przez sprzedającego :D

Fajna krowa, podoba mi się :)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

wczoraj znalazłem tą fotkę gdzieś w sieci ;)
nie ma tematu...
gzara

Post autor: gzara »

TXI to już naprawdę jeździ :) 140 koni dobrze radzi sobie z tym autem. Szkoda sprzedawać dobre auto za psie pieniądze a u nas w kraju bardzo nie doceniane, no może stylistyka jest bardzo oldscholowa ale w sumie to się teraz zaczyna robić modne. Szkoda że nie sedan bo mi się bardziej podoba ale za to praktyczniejsza
żuwik

Post autor: żuwik »

Ta, sprzedaję..... kto by ty kupił :lol:

Poszukuję półosi r21 z silnikiem wzdłużnym (może być każde 2.0, 2.2 lub 2.1D/TD)
oraz skrzyni NG9 001

Jak ktoś ma lub może gdzieś koło siebie poszukać, bardzo będę wdzięczny.
jjmag

Post autor: jjmag »

Grześ szkoda że dopiero dzisiaj sie z tym odezwałeś dwa dni wcześniej i byś miał części na miejscu bo wczoraj sprzedałem do was autko i o 11 wyjechało odemnie, części powinienem ci znaleźć
żuwik

Post autor: żuwik »

:?:
Nie rozumiem, możesz jaśniej? :) Znaczy masz takie szpeje?
jjmag

Post autor: jjmag »

znajomy ma szrot i ma na nim dwie 21 jedną txi druga dizelna tagże coś na pewno by się znalazło jeszcze dzisiaj będę wiedział, a wczoraj sprzedałem fiata dublo do bielska białej i jakbym wiedział wcześniej to miałbyś części na miejscu jeszcze wczoraj
żuwik

Post autor: żuwik »

Czaję.

Sklrzynia z TXI mnie nie interesuje, jest za krótka. Musi być z TD i o symbolu ng9 001. Półoś jak najbardziej. Obojętne która, są symetryczne.

Ale może fotele z TXI mnie zainteresują :D Jak tylko są w niebieskim odcieniu :) Ale to dopiero jak pracę znajdę. No i plastiki progowe ("poszerzenia"). Kurde. Jeszcze ewnie milion rzeczy. Ech... Ale to jak pracę znajdę :) Jak będziesz znał szczegóły cenowe proszę daj znać ;)

Thx!
jjmag

Post autor: jjmag »

Grześ za półoś kumpel chce 100 po znajomości, na skrzyni jedyne numery jakie znalazł to 770 059 88 29 umiejscowione gdzieś w okolicach 5, silnik to 2,1diesel z 91 roku
żuwik

Post autor: żuwik »

Nr nieznany...

Jeśli diesel bez turbo to odpada...

Półoś mam też za 100zł na miejscu więc w sumie oszczędzimy na przesyłce ;) Ale śliczne dzięki za fatygę. A za skrzynię z TXI ile by chciał? jakbym brał i skrzynię i półoś oczywiście.

Dziś dostałem 95% zapewnienie, że pracę mam, więc może niedługo wrócimy do kwestii foteli i poszerzeń.

Pzdr :!:
jjmag

Post autor: jjmag »

pojadę dzisiaj do niego to zobaczę co tam w ogóle zostało a jak są poszerzenia kompletne i nie uszkodzone to od razu zdemontuję, a co do fatygi nie ma sprawy polecam się na przyszłość, ktos pomoze mi jak komuś i tak to się kręci
żuwik

Post autor: żuwik »

jjmag ale kasy teraz nie mam wogole na to, takze nie fatyguj sie zanadto, odezwe sie w stosownym czasie :) Poszerzenia i fotele zostawmy na pozniej, narazie tylko zorientuj sie czy wogole sa jak mozesz :) a chwilowo skupimy sie na polosi i skrzyni.
jjmag

Post autor: jjmag »

a kto mówi o kasie za poszerzenia jeżeli cos jest wartego to wyszabruje bo takie rzeczy jak plastiki przeważnie idą w piec co jak on przerzuca rocznie około 100 aut, takie rzeczy to się tryma do mesia audi gdzie za listwę do nich płaci się około 150 zeta najbidniej
a teraz pytanie z innej półki warto się tym zainteresować http://moto.allegro.pl/item802788079_re ... uzyny.html bo podobały mi się zawsze
ODPOWIEDZ