Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Karkosz Vitara 1,6 8v 4x4

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

karkosz

Karkosz Vitara 1,6 8v 4x4

Post autor: karkosz »

No przyszła zima no i zmusiła mnie do kupna auta któremu 75% dróg nie straszne(dokładniej to przez Kobiete kupione zostało gdyz to dla jej komfortu ze nie spózni sie do pracy to zrobiłem,no zapewny gdybym u niej nie zamieszkał to Renia by dalej tylko była) ale coż jes jak jest frajda z jazdy w ternie niezapomniana predkośc maks.bezpieczna 80-90 kmh,zuzucie benzyny wieksze niz Renia choc ona tez malo nie paliła(jak sie ma weberka z 2 gardzielami to az zal nie otworzyc tej drugiej :-) co by sie nie zastała

pracy sporo przy niej rdza,drobnych szcególów masa tzeba uporządkowa elktryke aby byla po mojemu czyli bez sniedzi i zawiłości.moze w lecie nowe opony amorki z tylu na twardsze .Reszta wyjdzie w praniu narazie 1 fotka pozniej wiecej.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2008, 12:54 przez karkosz, łącznie zmieniany 1 raz.
makhi

Post autor: makhi »

fajne cacko, dobry pomysł na autko dla kobietki.Chętni bym takie swojej Pani sprawił.
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

No noi super autko Moja siostr smiga vitarami kiedys miała X90 smiszne autko było trzeba ostrożnie hamować potrafi postawic bokiem
Gratuluje zakupu
karkosz

Post autor: karkosz »

Zakup zakupem hehe dlubania w nim jest ze hej ale moze tylko moje przwrazliwienie do malych niedoskonalosci
Sweeper

Post autor: Sweeper »

a foto teletubis zjadł?
karkosz

Post autor: karkosz »

Mały update wymienilem amorki autko coraz bardziej wchodzi w krew,najlepsze jest to ze mozna tam dopasowac sporo czesci od innych aut i sa kompatybilne,amorki z tylu np. pasuja od starego poloneza,a ja aktualnie mam zalozone od opla rekorda kombi 150 zl. komplet,gdzi ededykowane tego samego producenta do Vitary kosztuja 140 zl/szt, no jedynie z przodu duz si ene da dorobic lozyska tza juz kupowac dedykowane niestety 190 zl/szt,czyli cos za cos.
Karol

Post autor: Karol »

całkiem fajne ;) ale ponoć kłopot z audio w nim jest, bo nie ma za bardzo gdzie montować głośników :P
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

To auto nie jest przystosowane pod audio.
Ale to jest zecz zupełnie zbedna daje taka freajde z jazdy w delikatnym terenie
Karol

Post autor: Karol »

kuzyn musiał sobie do bagażnika zrobić skrzyneczkę na głosniki, żeby móc radia słuchac ;)
karkosz

Post autor: karkosz »

Z audio nie ma problem seryjne glosniczki z przodu fakt zero rezonansu ale barwa przyjemna, z tylu w boczka sa takie dosc wieksze blapunkty 3 drozne,cos tam gra,a jak chcemy bardziej odczuwalnego basiku dozucamy subwoofer pod fotel takze z rodziny blapunkt.Ale w terenie i tak gra ew. radio albo wcale bo po co. Zaklocac cisze w lesie muzyka hehe.A co do lekkiego terenu mam taka jedna droge dojazdowa blotko po deszczu ze spodem trzemy dlugi czas a i po zaoranym idzie.
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

to jak nie ma rezonansu to super :-D o to chodzi :-D

zapewne chodzilo ci o niskie czestotliwosci... ;-)
karkosz

Post autor: karkosz »

Dokladnie hehe
karkosz

Post autor: karkosz »

Obrazek
a tak to sie prezentujemy pod naszym nowym domem,gdzie z miasta przenieslismy sie na bezdroza,szczegolnie widac to w tej czerwonej pokraczce(przyszly czlonek rodziny) trafil na zmarznieta bruzde chyba troszke za duza gleba.
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

po bmce widac ze bezdroza bo juz zderzak naderawany :P
ODPOWIEDZ