Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

ZAMYKANIE TEMATÓW W "naszych autkach"

Pytania, spostrzeżenia dotyczące działania klubowego forum.

Moderator: Moderatorzy

Czy uważasz że temat o Twoim samochodzie powinien być zamknięty, gdy już go sprzedasz?

Czas głosowania minął 7 lutego 2008, 22:59

TAK, powinien być zamknięty zaraz po sprzedaży.
12
39%
Temat pozostaje otwarty do momentu pokazania auta przez nowego właściciela.
12
39%
NIE, nie powinien być w ogóle zamykany.
7
23%
 
Liczba głosów: 31

lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

ZAMYKANIE TEMATÓW W "naszych autkach"

Post autor: lodoo »

Witam!!

jako ze sa opinie za i przeciw, proponuje ankiete na ten temat... sprawdzmy co mysli o tym wiekszosc klubowiczow.

powiem szczerze, ze najlepsza opcja to niezamykanie, ale dopoki nie pojawisie znow na forum... zeby nie bylo sytuacji, kiedy to samo auto jest u 2 osob w temacie z mozliwoscia dopisywania... a dopoki sie nie pojawi temat pozostalby otwarty...

tak tez glosuje...

ankieta na tydzien, mysle ze wystarczy...
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

zamykamy jesli uzytkownik sam poprosi lub jesli jest nieaktywny na forum
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

no to jasna sprawa... :-)
chodzi raczej o sytuacje ze ktos przeda swoje auto, kupi ktos kto nie przyjdize do klubu... wtedy pozostanie otwarty temat, a jesli kupiec sie pojawi to zamykamy temat sprzedajacego... (przy opcji drugiej)
Arti

Post autor: Arti »

poszło ;-)
Qucor

Post autor: Qucor »

Heh też kliknąłem :mrgreen:
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

i odemnie poszło :-D
żuwik

Post autor: żuwik »

Co prawda już dużo głosów poszło, niemniej napiszę jaka jest moja idea w niezamykaniu tematów.

Byłem świeżakiem na poprzednim forum i przeglądałem tematy o piątkach. W pewnym momencie natknąłem się na bardzo ładną renówkę na bardzo ładnych felgach. Zapytałem więc w tym temacie, co to za felgi i natychmiast dostałem odpowiedź, że są to chromowane mangelsy. Równocześnie dowiedziałem się, że auto zostało sprzedane 2 lata wcześniej i skasowane, a właściciel nie odwiedzał forum od czasu sprzedaży.

Obecnie temat byłby zamknięty. Wysłałbym do byłego właściciela PW, po czym po pół roku czekania na odpowiedź dostał frustracji i postanowił otworzyć nowy temat (sic!) z linkiem do tamtego (2xsic!). Jeszcze musiałbym się dobrze zastanowić gdzie ten temat umieścić, by robiąc bałagan nowym tematem nie zrobić jeszcze większego...

Przy okazji niektórzy klubowicze powspominali stare czasy, a inni nowi którzy nie przeglądali starych tematów, również poochali i poachali nad tą naprawdę przepiękną r5ką.
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

mowa o piateczce DOBER'a :-)

przemyslalem to co mowisz (i mowiles wczesniej) i musze przyznac ze sie zgadzam z toba ;] choc ten jedyny raz :-P

trzeba bedize pootwierac kilka tematow jak ankieta tak dalej pojdize....





ja tylko chcialbym zapytac, ze jezeli wlasciciel sobie zyczy, to temat zamkniemy prawda??
cichy

Post autor: cichy »

poszedł głos...nie zamykać
Sweeper

Post autor: Sweeper »

a jak dla mnie to zamykamy ;)
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

przeciez to juz ustalone jak wlasciciel chce zamknac to zamykamy !
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

sorry umknelo mi ;-)
makhi

Post autor: makhi »

ja nie widzę problemu w poscie jaki opisuje żuwik,przecież można sprawdzić czy ktoś sie pojawia na forum czy nie, można też dać linka do foty i zapytać o felgi choćby w shotboxie. Temat nazywa sie NASZE AUTKA wiec jak jest już sprzedane to ...
żuwik

Post autor: żuwik »

To reset pamięci, powinienem spakować swoje manatki i NARA. Tak?
Ostatnio zmieniony 4 lutego 2008, 11:30 przez żuwik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

widzę że robi się ciekawie w głosowaniu ;-)
ODPOWIEDZ