Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

benzyna w 2002

Czyli forum na wesoło - wszystko co nas śmieszy :D

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

benzyna w 2002

Post autor: -=wasq=- »

to raczej nie smieszne a tragiczne :)

to byly czasy :D

Obrazek
wsmpw

Post autor: wsmpw »

a ja kiedyś kupowałem po 3.05 do motorynki:) 8-) i to mi sie wydawało że dużo ale 2.80 pamiętam
żuwik

Post autor: żuwik »

Właśnie wczoraj tankowałem w super cenie... za stówę zalałem 25 litrów :!: ech...
Balos

Post autor: Balos »

Fajnie by było 35 literków za 100 zalać
Karol

Post autor: Karol »

gdzie Ty żuwik kupujesz paliwo po 4 zeta za liter?? :-P
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

a ja zalałem za 10zł. pełny bak :-D kilka lat temu a dlatego że zacioł się włacznik na liczydło a bezyna się lała :-P to sie nazywa tankowanie :mrgreen:
żuwik

Post autor: żuwik »

Karol pisze:gdzie Ty żuwik kupujesz paliwo po 4 zeta za liter?? :-P
JET, promocja weekendowa, dokładnie 4,01 :)
Yakkul

Post autor: Yakkul »

No ładnie, nie mam większego wyboru w Płocku orlen 4,4zł dziś znów renię zalałem do pełna za 180zł :-x to się nazywa koszmar (i tak obniżyli ceny)

Wracając do humoru, nie pamiętam dokładnej daty ale to było tego roku, był protest przeciwko podwyżkami cen na paliwo orlenu, jak by nie było mają monopol na rynku.

Były blokady stacji paliw, czyli w skrócie. Podjeżdża auto, tankuje za mniej niż za 1zł kierowca idzie po fakturkę (żeby było śmieszniej brali na fikcyjne firmy i np. na Ojca Rydzyka - pisali o tym w gazetach) i tak w kółko po kilkanaście razy. Przez kilka godzin były zablokowane stacje paliw i straszne kolejki

dla zainteresowanych

http://www.rp.pl/artykul/89245.html
żuwik

Post autor: żuwik »

Pocieszę Cię, żeby zatankować mojego smoka do pełna trzeba liczyć koło 270zł nawet w promocyjnej cenie :D
el_palindo

Post autor: el_palindo »

ja pamietam czasy R12 / Dacia 1300 i benzyna po złociszu :) - żółta etylina 94 ołowiowa
KuchaR

Post autor: KuchaR »

Na Jetcie ostatnie tankowanie udało się wlać 24.10l. (za 100zeta).Co jak co ale w Piotrkowie na jetcie maja najtaniej nieraz trzeba stać w kolejce. Tankuje i nie narzekam.Ale jak dzisiaj zjezdzałem z gierkówki w Polichnie koło górskiego obok jest statoil i zobaczyłem 4,4...normalnie se chyba z ludzi jaja robią.Liczą że ktoś na cenne ni spojrzy. :lol:
Wracając do tematu jak zakupiłem Moją żabkę w grudniu 2000r.benzyna była po niecałe 3 zeta.(miło po wspominać) :->
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

ja tam tankuje paliwo po 2,15 :-P
Kinga

Post autor: Kinga »

a ja mam paliwo za darmo :p
praca w firmie państwowej ma swoje plusy ;-)
Awatar użytkownika
nikos
Posty: 438
Rejestracja: 6 lutego 2010, 12:29
Lokalizacja: kielce

Post autor: nikos »

Kinga pisze:a ja mam paliwo za darmo :p
praca w firmie państwowej ma swoje plusy ;-)
gdzie pracuesz ze ci wache za free leja? i do r5 ja lejesz?
Lodoo pisze:ja tam tankuje paliwo po 2,15 :-P
kombinowane? :PP :D
żuwik

Post autor: żuwik »

Nie, on nie leje tylko wdmuchuje. Znaczy nie wdmuchuje tylko pan w kamizelce mu wdmuchuje. To, no wiesz co... Turystyczny podgrzewacz zupek w proszku :P
ODPOWIEDZ