Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Serwer FTP ??

Pytania, spostrze¿enia dotycz±ce dzia³ania strony klubowej.

Moderator: Moderatorzy

gufner

Serwer FTP ??

Post autor: gufner »

wydizelilem z tematu SERWISOWKA... 21.02.2008
Lodoo
___________________________________________


A my nie mamy serwera FTP jakiegos. Kazdy z nas ma tego od pierona i troche. Ale wlasnie nie ma gdzie tego wrzucac. Hosting plikow po jakims czasie wygasa i kicha bedzie. Da rade jakis serwer postawic, udostepnic konto e-mail, albo cos, do przechowywania serwisowek?
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2008, 10:08 przez gufner, łącznie zmieniany 1 raz.
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

to pytanie do dzialu strona / forum

w sumie mozna pomyslec ;-) konto mailowe byloby ok :-)
Karol

Post autor: Karol »

z doświadczenia wiem, że konto to kupa, ktoś kto się nie zna, nie mówiąc o złośliwcach może usuunąć pliki, czy coś, a serwer ftp, to już lepsza sprawa ;)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

kiedyś mieliśmy FTPa ale niestety zmarł :(
pomyślimy nad tym tylko trzeba określić ile miejsca potrzebujemy - poprzedniego FTPa zapchaliśmy po 3 miesiącach ponieważ każdy tam pchał co popadnie
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

a nie mozna zrobic miejsca na serwerz i ty bys wrzucal tylko, a nie FTP ?? ze 100 mega by bylo z gorka ;-)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

Nasz nowy serwer FTP:
91.121.140.162
login: renault5
hasło: renault5
Ostatnio zmieniony 27 maja 2008, 10:51 przez Sweeper, łącznie zmieniany 1 raz.
gufner

Post autor: gufner »

Na jakich zasadzach wrzucamy tam rzeczy. Ja mam ksiazki po 50mega kazda, z ogolnej budowy samochodow, elektronice, elektryce, turbinach i innych takich, ale to zajmuje wszystko ze 500mega :)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

jeżeli to są materiały dotyczące Renault 5 to wrzucaj
wszystkie inne czyli fotki, filmy będą regularnie usuwane :D
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

malinkowo :-)
gufner

Post autor: gufner »

Nie, to nie bede wrzucal. Sa to materialy ogolne z budowy aut. Najwyzej wysle strony tytyowe, jak ktos bedzie chetny nagram plyte i podesle. Bedzie lepiej i dla nas i dla serwera :D
Sweeper

Post autor: Sweeper »

możesz podać tytuły i wystawić dla zainteresowanej osoby na FTPa na 3-4 dni
konradmk

Post autor: konradmk »

wrzucam serwisówkę ale widzę że słaby transfer jest (64 kbit/s) więc nie denerwować się przy ściąganiu

edit:

nie wiem czy wrzucać serwisówkę R19 (parę osób ma tutaj swapa z F7P), jak by co to dajcie znać
gufner

Post autor: gufner »

Wrzucilem w katalogu INNE liste ksiazek, ktore mam. Narazie tylko trzy tytuly bo nie mam czasu podpinac reszte dyskow i szukac. Jak znajde kwilke zaktualizuje liste. Jak ktos cos potrzebuje dajcie znac i zrobimy tak jak Sweeper podpowiedzial. Wrzucam na jeden dzien dla konkretnej osoby i pozniej kasowanko.
Antystatyczny

Post autor: Antystatyczny »

Gufner, ja chętnie przygarnę książki na CD, bo z netu ściągać to porażka ( orange free). Najchętniej ksiązki o silnikach, gaźnikach i instalacjach elektrycznych. Daj mi znać na PW co masz i jak to w ogóle widzisz :)
gufner

Post autor: gufner »

Sorki mistrzowie ze tu umarlo jak narazie wszystko. Jestem na etapie porzadkowania dyskow, hmm czyli jakies 500GB i szukania wlasnie rzeczy zwiazanych z motoryzacja. Jak sie uporam, a mam nadzieje ze do weekendu to na serwerze umieszcze liste rzeczy jakie mam. Jak cos tu tez ja wkleje ale zajmie poewnie z cztery ekrany :D
Zablokowany