Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Wspinaczka

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

Sweeper

Wspinaczka

Post autor: Sweeper »

widzę, że ujawniają się ekstrma na naszym forum, więc też coś dorzucę

oprócz śmigania na quadzie raz na dwa tygodnie razem ze szwagrem łazimy pościankach ;)
w Bielsku-Białej jest jedno z większych centrów wspinaczkowych - nazywa się Totem
koszt takiej imprezy to ok 15 zł (jednorazowe wejście i sprzęt)
nie ma ograniczeń co do czasu jaki się spędzi czy ilości wejść

kilka fotek z centrum:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

a to już nasze wyjścia:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

latem planujemy wypad w prawdziwe góry ;)
Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

extra!! jestem za

niestety mam 3 śruby w lewym barku i biceps na kotwicy..(skutki czołowego zderzenia)
więc wspinaczka pozostaje tylko małym marzeniem
Alkapone

Post autor: Alkapone »

No wspinaczka fajna sprawa, też bym się kiedyś chciał wybrać, ale to raczej w dalszej przyszłości ;)
Karol

Post autor: Karol »

heh, a na ściany 'sufitowe', czyli że wisisz na rękachi nogach też wchodzicie??

ja kiedyś przez 2 lata wspinałem sie nałogowo na ściance, w sumie po 2 razy w tygodniu. ale to było z 3 lata temu :P

u mnie ścianka jest dużo mniejsza, ale i tak frajda nieziemska ;) zwłaszcza jak się tak zmęczysz, że nie ma siły na autobus pod dom dojść :P

a w skałach bylem kilka razy, i przyznam, że megaśna sprawa. w sumie najbardziej podobał mi się wypad na Okiennik, bo potem kimalismy w jaskini 40 metrów nad ziemią :P
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

wow - super sprawa, sciaka (a w zasadize pomieszczenie) jest megawypasne - nigdy nie widizalem takiego! :-) kiedys probowalem na takiej plaskiej pionowej scianie ale to nei dla mnie :-P wolalbym quady :-D
Karol

Post autor: Karol »

ścianka jest dla każdego. ;) mój kolega 110 kg i wchodził, na te prostsze, ale potem bardzo był z siebie zadowolony
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

mi sie poprostu nie podobalo :-P nie bawilo mnie.... w tamtych czasach wolalem jezdzic rowerkiem :-P
Karol

Post autor: Karol »

a ja jeździłem rowerem, biegałem, i się wspinałem ;) za to nie lubiłem sportów zespołowych ;)
makhi

Post autor: makhi »

Fantastyczna ścianka.U nas w kielcach jest zdecydowanie skromniejsza.Pochwale sie że przyczyniłem sie do jej powstania,Bywam też instruktorem na objazdowej sciance , możę wieczorkiem jakieś fotki powklejam.Mnie najbardziej kręcą zjazdy pionowe i tyrolka.Miałem kolege co potrafił wchodzić po ściance tyłem, znaczy plecami do sciany !!!!
Sweeper

Post autor: Sweeper »

tak jak napisał Karol - ścianka jest dla każdego
nie wymaga specjalnych cech fizycznych, a rozwój mięśni przychodzi z czasem

natomiast pierwszy raz to jest pełny odjazd - następnego dnia nie mogłem nawet butelki odrkęcić ;)
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Ja się też kiedyś wspinałem,Piękne miejsce,stare poniemieckie bunkry z porobionymi drogami i obite.Teraz mieszkamy z żonką w Bydgoszczy i na zabawę jest mało czasu.No i ta praca.
Karol

Post autor: Karol »

Tyrolka :D wrzucę filmiki kiedyś przy okazji ;)

Zjazdy pionowe... MNIAM :D :D :D Fakt faktem, raz bym przy tym stracił życie, bo okazało się, że wpiąłem reverso w linę, ale nie do uprzęży :P i 25 metrów nad ziemią zawisłem na jednej ręce... :D dobrze, że mnie kumple wyciągnęli... :P ale to było dawno.. ;)

Raz nawet zjeżdżaliśmy z komina byłej cegielni, jak nas stróż wpuścił :P to był adrenalina ;)

Swoją drogą, to mam niedaleko domu fajne miejsce, gdzie można zrobić tyrolkę na około 80 metrów ;)
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

trochę bliźniaczy temat ;-)
Obrazek
Obrazek
pozdrawiam
ODPOWIEDZ