Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

morion - upolowane piatki

Znalazłeś w okolicy Renault5? Zrób zdjęcie i wklej tutaj.

Moderator: Moderatorzy

morion

morion - upolowane piatki

Post autor: morion »

Male miasto= malo piatek, takze nie bedzie tego wiele. Kilka sie uzbieralo na telefonie to wrzucam. Jeszcze kilka zostalo do upolowania. Oto upolowane okazy ;-)...

Calkiem niezly stan wizualny
ObrazekObrazekObrazek


Obrazek


ObrazekObrazek


Teraz cos ciekawszego...
ObrazekObrazekObrazek
z tego co slyszalem to pod maska troche podlubano, ale co i jak to nie wiem, od dosc dawna tez juz nie widuje tej piatki
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

nieźle jak na początek ;-)
supermonster

Post autor: supermonster »

no proszę, niemal oryginalna Ph1... ciekawi mnie ile takich okazów jeździ po Polsce, o których jeszcze nie wiemy.

Teraz sobie pofolguję: Ale dzięki temu, ze mamy taki wspaniały temat jak "Łapanie piąteczek", którego byłem pierwotnym pomysłodawcą i założycielem, możemy wiedzieć nieco więcej o liczbie tych wspaniałych samochodów na polskich drogach!!!


A co! Nie wolno mi??? :-D
morion

Post autor: morion »

Olsztyn
Obrazek
widac wlew gazu takze pewnie pod maska jakis inny silnik sie znajduje- nie ma "psssyt" ;-)...no chyba, ze zalozono gaz do turbo...ale ta pierwsza opcja bardziej prawdopodobna
KuchaR

Post autor: KuchaR »

Znaczek na klapie od GTturbo a pod maską może być 1.7 z Gte. :-|
el_palindo

Post autor: el_palindo »

GTT może przecież jeździć na LPG

poza tym to tylko wlew - może taka atrapa :evil:
morion

Post autor: morion »

Obrazek


el_palindo a kto napisal, ze GTT nie moze jezdzic na gazie?...oczywiscie ze moze. A co do tego wlewu-atrapy, po co ktos mialby to montowac? Poprostu bardziej prawdopodobne jest, ze zostal tam wlozony silnik wolnossacy i zagazowany, i oto mi chodzilo. Hmm zaraz ktos napisze "a moze ktos zamienil znaczek na GT turbo, albo moze w ogole jakis skladak" ;-), heh moze i tak byc... Rzecz jasna- najbardziej cieszy w pelni oryginalne GTT :-). Pozdro
morion

Post autor: morion »

TR Prima
ObrazekObrazekObrazek
wsmpw

Post autor: wsmpw »

ah... jak takie sprzęciki moje oko cieszą.. wygląda jak moja przed przyjazdem na podwórko..
morion

Post autor: morion »

morion

Post autor: morion »

Warszawa
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ