Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

zlot - miedziana góra 2008

Moderator: Moderatorzy

Sweeper

Post autor: Sweeper »

kurde jest errorz Francuskie.pl - chłopaki przepadli (znowu)
jak ktoś ma po dordze do Warszawy to będę wdzięczny za pomoc...
Sweeper

Post autor: Sweeper »

stich posłał mi info o tym, że mogą zrobić reklamę w radiu
jet tylko pewien problem - trzeba zrobić plan zlotu
jutro nad tym posiedzę (może coś z tego maila co wysyłałem do Renault Tandem)

jedyny problem to taki, że jak już będzie to trzeba będzie się go trzymać ;)

jutro posiedzę też nad kartami do głosowania, Francuskie.pl nadal się nie odzywa (zaczynam się lekko wkurwiać bo wszystko było dograne)

Wasq - jak pucharki?
chyba będziemy potrzebować jeszcze kogoś do pomocy przy organizacji na miejscu :D

Linka - potrzebuję jakiś plan toru żeby zrobić trasę (jak masz jakieś pomysły lub gotowe trasy przejazdu to będę wdzięczny - ważne aby były bezkolizyjne)
i pytanie w jakim stanie jest tor - skończyli już ten remont czy nadal jest jeden wielki rozkop ?

moderatorzy którzy nie będą na zlocie - jak i gdzie wysłać Wam czapeczki Renault F1 Team (poproszę o adresy do wysyłki na PW)

został tydzień do zlotu i czuję, że zaczyna się lekko pier*** - do tego nie mam samochodu :evil:
Sweeper

Post autor: Sweeper »

dobra wstępny plan zlotu:

Piątek 25.07.2008
od godziny 18:00 - powitanie i zakwaterowanie klubowiczów
Sobota 26.07.2008
godzina 10:00 – rejestracja uczestników zlotu, rozdanie kart do głosowania
godzina 12:30 – rozpoczęcie konkurencji sprawnościowej – „ślepy slalom”
godzina 15:30 – zebranie kart do głosowania na najładniejszy samochód zlotu – głosują uczestnicy zlotu
godzina 17:00 – rozpoczęcie konkurencji na najstarszy samochód zlotu – wg dowodu rejestracyjnego
godzina 18:00 – rozpoczęcie konkurencji sprawnościowej – „jazda sprawnościowa po torze”
godzina 21:30 – wręczenie nagród dla zwycięzców
godzina 22:00 – przygotowania do ogniska
godzina 22:30 – rozpoczęcie imprezy przy ognisku i zabawa do białego rana
w trakcie imprezy konkurencja na najzabawniejszego uczestnika zlotu
Niedziela 27.07.2008
podsumowanie imprezy, pożegnanie wszystkich gości i powrót do domu

jak macie jakieś uwagi to dawać
Ostatnio zmieniony 20 lipca 2008, 12:02 przez Sweeper, łącznie zmieniany 2 razy.
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

sobota 8:00 ocipiałeś?? ;]

jakas przerwa na papku :-P wspolny wyjazd na schaby <lol>
Sweeper

Post autor: Sweeper »

hehe - ty tylko godziny orientacyjne (przecież nie napisałem od 8:00 do 8:30) :D
mogę zmienić na 9:00 ;)

Wasq mi jest tutaj teraz potrzebny bo robię już karty zlotowe i muszę mieć zatwierdzony plan zlotu :)
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

od 10 rejestracja nie bedzie nas duzo a spac trzeba :P
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

druga srpawa oficjlany terminaz jest ok

a nieoficjalnie karte na glosowanie na autao to w trakcie konkurencji mozna zbierac i wtedy jest czas nma wysztko :P
Sweeper

Post autor: Sweeper »

poprawione :)
co do kart - to są takie karty wielofunkcyjne - będą na nich zapisywane czasy przejazdu, karta do glosowania na najładniejszy samochód, regulaminy konkursów i plan zlotu :)
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

pozatym pare osob chce zjechac w sobote :D
Sweeper

Post autor: Sweeper »

ok zatem plan wysyłam :)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

sytuacja z Francuskie.pl się nam skomplikowała i w efekcie dostaniemy od nich okrąglutkie i tłuściutkie ZERO
ODPOWIEDZ