Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

zlot - miedziana góra 2008

Moderator: Moderatorzy

Sweeper

zlot - miedziana góra 2008

Post autor: Sweeper »

na wstępie chciałbym ustalić jedną rzecz
informacje tutaj zawarte są poufne i mają takie pozostać
temat jest założony do łatwiejszej komunikacji między mną, Linką i Wasqiem (męczy mnie pisanie do każdego to samo ;) )

a więc tak - składa już jest ustalona więc jeden temat z głowy
pole namiotowe zakładam to samo co ostatnio?

co z pucharami?
będą/ nie będą?

na siebie mogę wziąć sposnorów - ponieważ sprawa z Tandemem się rozmyła mam zamiar ich szkubnąć na parę gadżetów
do tego mam jeszcze do obskoczenia:
Renault Polska - myślę o nagrodzie głównej - np kurs bezpiecznej jazdy renault a w ostateczności gadżety
Francuskie.pl - gadżety i powinniśmy zdążyć w tym roku z bannerem
Allianz - zobaczymy co ciekawego zaproponują

na siebie biorę również organizację dyplomów - będa przewidzane dla zwycięzców ;)

pozostaje kwestia planu imprezy - trzeba będzie podać przed zlotem i podrukować na zlocie tak żeby każdy wiedział co, jak i kiedy

w zależności od tego ile będziemy mieli gadżetów tyle będzie można utworzyc konkurencji
Sweeper

Post autor: Sweeper »

i jeszcze jedno - może posłać maila do wszystkich z informacją o zlocie?
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

mail - bardzo dobry pomysl

ja mam 2 uwagi:
1. konkurencjach biara udzial TYLKO KLUBOWICZE - a zatem TYLKO POSIADACZE R5 - zeby nie bylo tak jak ostatnio ze wpada jakies clio z kierowca doswiadczonym w KJSach i zgarnia puchar...
tzn - jechac moze kazdy nawet traktorem, ale jest poza klasyfikacja... dojedize pierwszy - OK jest pierwszy, ale nagrode (puchar) za pierwszemiejsce dostaje pierwsze R5 na mecie....
2. nikt poza tymi ktorzy wplacili skladke na zlot nie jezdzi bo sobie przyjechal...

jakis porzadek musi byc :-P

trzeba zrobic w dizale spotkani osobny temat z informacja o zlocie i o skladce w pierwszym poscie oraz uzupelniac w pierwszym poscie liste uczestnikow, ktorzy wplacili kasiore - mysle ze to dzialka wasQ :-D

ps. czy jesli to temat do komunikacji miedzy toba linka i wasQ to ja monstr i cichy nie mizemy tu nic pisac?? :-D
Sweeper

Post autor: Sweeper »

możecie pisać/czytać/komentować
ale żadne informacje podane tutaj nie mogą wypłynąć na zewnątrz zanim sami nie ustalimy, że można je podać do publicznej wiadomości
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

jeszcze jedna sprawa :D

nie robimy planu zlotu :D

wiem wiem powinien byc ale zrobmy moze inaczej


jazda po torze od do rozdanie nagor d wieczorem a reszta czasu to tak jak teraz kazdy ma jakies zajecie cos tam dlubie oglada gada i jest super :P


podsumuje ile hajsu mamy i postaram sie kupci pucharki pytanie tylko ile ich ma byc ???

czy bedziemy mogli na malym parkingu przed torem zrobic sobie mala zrecznosciowke ??? tzn jakies precyzyjne hamowanie albo przeciaganie auta czy cos w tym stylu jesli tak to na spokojnie cos obmysle :P
Sweeper

Post autor: Sweeper »

Linka ostatnio zaginęła nam ;)
pewnie już jest szczęśliwą mamusią :)

ale póki co brak jest wiadomości co do toru (a to źle)
co do pucharów - 1,2,3, miejsce za przejazd przez tor
nagroda za najładniejszy samochód, najstarszy samochód i tuning ?
nie szalałbym zbytnio z konkurencjami ponieważ nie wiem ile będziemy mieli gadżetów od sponsorów

myślę również o przygotowaniu pakietu startowego, żeby nie było tak jak w zeszłym roku, że ja chodziłem z plakatami a Linka z naklejkami
taki pakiet dostanie kazdy kto opłaci składkę na polu namiotowym (razem z przepustakim)
paczki przygotuję wcześniej ;)

a i zostały mi 3 klufle z logo R5Kp - możemy przeznaczyć na nagrody (koszt 0 zł - z ubezpieczenia Poczty Polskiej ;) )
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

linka mamusia?? no jaaaaak.... osochosi
Sweeper

Post autor: Sweeper »

nie wiem czy się mogłem już wygadać - mam nadzieję, że nie będzie mi miała tego za złe :)
jakoś na dniach miała zostać szczęśliwą mamusią ale może lepiej jak sama coś napisze :)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

hihi ale jajca :-) dobra to jakby co nic nie wiemy :-D
mam andzieje ze sie pochwali :-)
to jako ze narazie nic nie wiemy to nie gratuluje :-D ale gratuluje :-D
Sweeper

Post autor: Sweeper »

wracając do teamtu zlotu - poszedł mailing od wszystkich :)
i zaraz wrzucę info na stronę (gumijagody spadną ;) )
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

kurcze no :-D hehehehhe nawet nie wiedzialem ze znow jestem na gorze ;-)

co do tych konkurencji - ja bym jednak obstawial zeby jakies porobic... bo siedzenie na lezaku i patrzenie na drzewa to srednio fajne :-D

oczywiscie bez przesady
ale tak zeby jakies byly ;-)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

pomyślimy - mam klika pomysłów po odbyciu kursu w Szkole Jazdy Renault które można by zorganizować bez wiekszych kosztów i nakładu czasowego ;)
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

lodoo nudzilo ci sie ostatnio ??? bo mnie nie :P
zawsze bylo co ciekawego de zepsucia poprawienia :P
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

chwilami bylo nudno :-D ale to przez pojazd, ktorym tam bylem i nei mialem co podlubac ani dopiescic :-D ... :evil:
Sweeper

Post autor: Sweeper »

chyba muszę wprowadzić mały niepokój...
czy komuś udało się skontaktować z Linką?
na SMSy nie odpowiada, tel. nie odbiera a o zlocie cisza...
ostatnie logowanie to 2008-03-29, 12:15
ODPOWIEDZ