Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Spotkanie miłośników R5 Kuj-Pom i okolice

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

rocker

Post autor: rocker »

Nad godziną się pomyśli, jeszcze czas :))) Pozdro.
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Proponuję jakoś późniejszym popołudniem.
rocker

Post autor: rocker »

Nima sprawy, dogadamy się:)
zanat

Post autor: zanat »

Dziś w Bydgoszczy na nakielskiej spotkałem gościa który też ma r5. Zagadałem pogadaliśmy powiedziałem mu o forum. Mówił że był kiedyś na stronce. Powiedziałem mu też że planujemy spotkanie. Powiedział że spojrzy na forum i zobaczy. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Ps. Wiadomo już coś na temat godziny??
cyp

Post autor: cyp »

godzina to raczej mi obojetne ale tez przychylam sie do poznego popoludnia. PS. Ja widuje czesto niebieska 3drzwiowke R5 na placu Waysenhoffa ale nigdy sie jeszcze nie zatrzymala :mrgreen:
rocker

Post autor: rocker »

Proszę , proszę...moze się nas troszku zbierze :)
cyp

Post autor: cyp »

z tego co sie doliczylem to tylko 4 furki... wiec troche kameralnie, ale zawsze cos ;) moze jeszcze ktos dobedzie do tego czasu :)
rocker

Post autor: rocker »

Będzie też mój znajomy :) To już 5.
zanat

Post autor: zanat »

Ona sie nie zatrzymała. Stał sobie gościu niedaleko auta wiec podszedłem i sam zagadałem.
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

będzie fajno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
rocker

Post autor: rocker »

Czy godzina 16.30 - odpowiada ???
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

mi odpowiada
cyp

Post autor: cyp »

mi tez raczej pasuje
zanat

Post autor: zanat »

ok
cyp

Post autor: cyp »

no niestety okazalo sie ze na 99% bede w pracy i wroce do domu dopiero ok 21 wiec niestety sie nie pojawie w sobote... :-(
ODPOWIEDZ