Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Spotkanie miłośników R5 Kuj-Pom i okolice

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

rocker

Post autor: rocker »

cyp pisze:no niestety okazalo sie ze na 99% bede w pracy i wroce do domu dopiero ok 21 wiec niestety sie nie pojawie w sobote... :-(
Przepraszam, jeśli to nie tajemnica - gdzie pracujesz ?
cyp

Post autor: cyp »

Hmm dziwne pytanie bo nie wiem co odpowiedziec, jestem studentem i nie pracuje na etacie, tylko jak sie nadarzy jakas praca na kilka dni czy to tu czy to tam to sie zglaszam zeby troche dorobic. Ogolnie to szukam czegos na lato, albo i dluzej... wszelkie propozycje mile widziane :mrgreen:
rocker

Post autor: rocker »

Nie ważne...zgrało się z godzinami mojej pracy, dlatego pytałem :)
zanat

Post autor: zanat »

Witam. I co kto będzie?? Bo ja bede na 100 procent.
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

zobaczymy o 16.30 :-/
cyp

Post autor: cyp »

a jednak tez bede :-D
cyp

Post autor: cyp »

no i po spotkanku bylo calkiem pozytywnie :) oby wiecej takich spotkan... :mrgreen:
zanat

Post autor: zanat »

Było pozytywnie. Proponuje niech ktoś wrzuci wrzuci fotki. Bo ja niestety aparatu zapomniałem.
rocker

Post autor: rocker »

Ja wrzucę jutro :)
Trza się zastanowić nad dłuzszym :)
Pozdro...
Spotkaniem, znaczy się.
rocker

Post autor: rocker »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
:-) :-) :-) :-)
Reszta póxniej :)
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Spotkanie udane,znajomości zawiązane,czyli wszystko to o co chodziło :-D
Fotki mam podobne więc nie będę powtarzać
Pozdrawiam
cyp

Post autor: cyp »

Wczoraj na Pałukach a dokładniej w okolicach miejscowości Gąsawa zostały zauważone 3 samochody marki R5. Dwa z nich były koloru srebrnego a trzeci był zielony lub niebieski albo jakaś pochodna tych kolorów... Czyżby jakiś tajny spocik ? Wie ktoś coś o tym? Bo chyba innego klubu R5 nie ma ;-) :mrgreen: A może ktoś z północy wracał dopiero z miedzianki ??? :-P
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Ja nic nie wiem, właśnie wróciłem z Zawiercia :-/
cyp

Post autor: cyp »

widze ze rocker nie spieszy sie zeby sie pochwalic nowym nabytkiem wiec proponuje spotkanko hmmm moze 21 wrzesnia, miejsce to nie wiem sam nie znam lepszego niz "pas startowy" w koronowie tam renata bedzie mogla pokazac co potrafi :mrgreen: czekam na odzew...
rocker

Post autor: rocker »

Hmm, aleś mnie dostał... pisaliśmy coś tam z Maćkiem ale się jakoś rozmyło...
Jestem za :) Tak w ogóle po prostu zapraszam do mnie :)
Dane na priv:)
ODPOWIEDZ