Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

mini car

Wrzucamy tutaj auta znalezione w sieci, multimedia, ogloszenia, aukcje itp...

Moderator: Moderatorzy

makhi

mini car

Post autor: makhi »

właściwi nie wiem gdzie to wrzucić.Autka produkowane przez byłego kierowce F1 nie wymagają prawa jazdy
http://www.motoforum.pl/22/ligier.html
http://www.moto.any.pl/strony/minicar/ligier_ambra.htm
unikorn

Post autor: unikorn »

żeby to jeszcze jakoś super mało paliło... a tak... żadna rewelacja. Poza super pojemnym bagażnikiem (ciekawe jak poradzi sobie ten silniczek z takim ładunkiem), to raczej nie ma atutów w szrankach ze skuterami.

No ma, jedną zaletę. Wielosezonowość.
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

widziałem takie cudo na Zagnańskiej sprowadził z Francji
Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

i wyobraźcie sobie to w mieście typu Poznań... gdzie wszyscy 100km/h zapindalają
a w Warszawie ferrari pewnego znanego co teraz jest warzywem nawet ponad 200km/h... nie ma racji bytu.. zamęczył by wszystkich i zakorkował miasto :)
dla bidoków Włochów to extra jak po pijaku stracili prawko to mogą tym sroczem jeszcze jeździć..
ODPOWIEDZ