Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Shark - Mercedes W124 Coupe 300E

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

shark

Shark - Mercedes W124 Coupe 300E

Post autor: shark »

Po sprzedaży piątki ( :( ) miałem Renault Lagunę, ogólnie super samochód lecz gdy zasiadłem na chwilkę za kółkiem tego wozidła zakochałem się, może nie jest to rarytasik ale napewno nie jest w złym stanie, wręcz powiedziałbym że w dobrym. Jest to Mercedes W124 Coupe z 3 litrowym benzynowym silnikiem no i z tym co dla mnie najważniejsze z automatyczną skrzynią biegów. Ogólnie do pełni wyposażenia brakuje tu chyba tylko elektryki siedzeń, no i poduszek nie ma bo w miejsce oryginalnej kierownicy jest drewniana marki raid. Tak więc jest czarna skórka, klimka, elektryka (prawie pełna), koła 16" ale za małe może uda mi sie zamienić na większe w zamian za aluski (drugi komplet) oryginalne. Wziąłem tę furkę bo była w dobrej cenie (za 7000 sprzedałem lagunę i za to mam to) super wyposażona wygodna jazda no i nie ta klasa. Dodatkowym atutem jest to że jest to samochód od znajomego mojego ojca i dostaję drugi samochód w częściach niemalże (cała strona mechaniczna), no i mam do wyboru silniki (przekładka mnie nie interesuje zrobi mi to facet który robił w mercedesach i daje mi te części wszystkie za FREE !!!!! ) są to 2,3 benzyna i dwa diesle (2,5l i 3,0l) zastanawiam się pomiędzy dieslami bo to bydle pali po mieście 13l/100km Pb95. A teraz kilka fotek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
wsmpw

Post autor: wsmpw »

brawo za wybór ładuj 3.0 diesla kumpel co siedzi w mercach mówił mi że leprzy jest ... od 2.5 skrzynka w automacie hmmm chyba 3 razy wyciągałem.. łatwo bo tylko śrubki w koło i wał no i wybierak.... i już .. ładnie sie prezentuje w 3 dzwiach zawsze mercedesy mi sie podobały też sobie kiedyś takiego wozidła kupie 8-)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

kupeja syta :-)
jestes chory jak zamienisz 3l benzyne na 3l diesel'a :-P zostaw jak jest ;-)
gratulacje :-)
shark

Post autor: shark »

wiesz jakoś trochę za dużo pali a tak to ten dźwięk i moc mnie pociąga :D
el_palindo

Post autor: el_palindo »

yeaaaaaaaaaaaah super auto - jedno z moich marzeń tyle za ja wolałbym W123


silnik zostaw ten ew. zmień na 3.0 diesla

gratuluje ;-) i zazdroszczę
clio-energy

Post autor: clio-energy »

odpuść se diesla, bedzie palił ponad 10, 2,3 to samo, jak ci pali 13 na 3,0l to tylko sie cieszyc, poza tym zajebiste auto i dobrze ze białe, zrób tylko coś z ta atapą, gratuluje auta nie do zdarcia, miałem 2 sedany niestety w dieslu
osamiec

Post autor: osamiec »

Kozackie wozidełko:D Kumpel ma 190 z tym silnikiem (tzn 3Lbenzyna) z tym że w manualu. Każdy zakręt bokiem idzie. 5 bieg w oolicach 210 wrzuca.
supermonster

Post autor: supermonster »

Nooo, smaczna furka! Bezramowe szyby...

Ale coś lusterka masz różne...
Qucor

Post autor: Qucor »

Monster w Mercach to standard...

Lusterko pasażera jest dużo mniejsze i masakrycznie mało w nim widać :mrgreen:

Shark fura masz zajebiaszczego... pełen lans 8-)
shark

Post autor: shark »

normalnie wielkie dzieki i jestem pod wrażeniem że się jak narazie wszystkim podoba ;) Bardziej myślałem nad 2,5 dieslem ,ale to ma tylko 90 KM :( ale w sumie to jest samochód do powolnej jazdy, grill mnie mówiąc krótko ostro wkurw..... chcę założyć maskę od E klasy ale liczą sobie około 800zł :( myślałem żeby założyć gaz ale żeby było dobrze i nie strzelało to trzeba by sekwencje czyli od 3500zł :/ zobaczymy, najgorsze jest to że ja jeżdżę 99% po mieście więc to spalanie mnie przeraża, gdybym chociaż trochę po trasach to luzik średnio by było 10l, sam nie wiem muszę pomyśleć.....
Arti

Post autor: Arti »

podobie mi się!!!
gratulacje zakupu
motora bym nie dał tknąć :evil:
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Re: Shark - Mercedes W124 Coupe 300E

Post autor: -=wasq=- »

shark pisze:zastanawiam się pomiędzy dieslami bo to bydle pali po mieście 13l/100km Pb95.

To bydle pali tylko 13 litrow to jest malo jak na takie duze auto

a po drugie bez urazy ale jesli mowisz ze 13l na 100 to za duzo tzn ze cie nie stac na to auto


a tak autko fajnie i robie dobre wrazenie oby ci jezdzilo bezawaryjnie


moim marzeniem ktore napewno spelnie jest taki mietek :D

http://moto.allegro.pl/item358146862_me ... 6_sec.html
http://moto.allegro.pl/item361759568_me ... taki_.html
Qucor

Post autor: Qucor »

No tak...

Widze że co drugi z nas przesiądzie się kiedyś z r5 na Marca 8-)

Mnie się też marzy taka landryna :shock:
Arti

Post autor: Arti »

Qucor pisze:No tak...

Widze że co drugi z nas przesiądzie się kiedyś z r5 na Marca 8-)

Mnie się też marzy taka landryna :shock:
ja na pewno przy clio pb i zdłubanym gtt :shock: muszę zakupić dużego łojotoka 8-)
shark

Post autor: shark »

wasq nie to że mnie nie stać, poprostu lubię mieć więcej w kieszeni, dlatego zastanawiam się nad dieslem, kupiłem ten samochód zanim dowiedziałem się że mam możliwość swapa, tak więc wiedziałem ile pali i wszystko sobie przekalkulowałem, pasowało mi to ale jeśli się da taniej a i tak po warszawie mocy 3 litrówki nie użyję to po co mi ona ? spalanie podałem przy baaardzo spokojnej jeździe, jak mu wcisnę to lekką ręką zassie 30 :)
Zablokowany