Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Shark - Mercedes W124 Coupe 300E

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

hehehe kazdy by chial miec wiecej w kieszonce :D :D

w szwecji z 3,0 td robia magie pod 400 km :D
clio-energy

Post autor: clio-energy »

własnie ze puchacz jest dla kogos kto niema na to zeby dokładac do auta, W124 było ostatnim niezniszczalnym mietkiem
shark

Post autor: shark »

dlatego wybrałem ten samochód bo po LAgunie mam dosyć siedzenia co prawie weekend i dłubanie bo coś nie tak ;)
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

nie gadaj ze laguna ci sie psuła miałem dwie i obie spisywały sie super.
Ale merc superowy , tylko nioe zmieniaj na diesla gaz wkładaj i ognia .
Śliczny
shark

Post autor: shark »

Laguna ogólnie się nie psuła, ale przy przebiegu 260,000 zaraz miałbym roboty nieco więcej zwłaszcza że już belka siedziała, a wracając do merca to..... na 95% zostaje tan silnik co jest i broń Ci panie boże nie namawiajcie mnie na gaz bo będzie to i tak jak do słupa, GAZU NIE BęDZIE, byłem teraz w trasie, zrobiłem 320 km z czego pierwsze 7 km stałem półtorej godziny w korku i po powrocie do domu zobaczyłem ie spalila...... 9l/100km D:D:D:D:D:D:D przez ten korek spalił mi tyle co przez 100km po trasie więc gdyby nie on jestem pewny że 8l byłoby na bank :D
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

no to nie namawiam
ja patrze na swoje przebiegi (1000km tygodniowo) to ma sens wtedy mam podobne spalanie w alfie i sie opłaca
shark

Post autor: shark »

taki przebieg to ja mam w miesiąc ;)
shark

Post autor: shark »

Temacik można zamknąć.... Furacz sprzedany i zakupione Audi A4 oczywiście z mocnym silnikiem :D
Qucor

Post autor: Qucor »

Więc zamykam !!!

Pochwal się A4 w nowym Temacie :mrgreen:
Zablokowany